After Life – 2. Sezon

After Life - 2. Sezon

After Life - 2. Sezonİngiltere’de küçük bir şehirde yerel bir gazetede çalışan ve çok sevdiği karısı Lisa’yı kanser sebebiyle kaybeden Tony’nin yaşadığı karanlık günleri anlatıyor dizi.

Karısının vefatına kadar basit ve mutlu bir hayatı olan Tony, Lisa’yı kaybettikten sonra yaşadığı depresyon sonucu hayatı kendine ve çevresindekilere zindan etmeye çalışır. İnsanların mutluluklarını kasıtlı olarak bozmaya çalışan Tony’ye bu konuda en büyük destek, kaybettiği eşinin vefatından önce Tony’ye yol göstermek için çektiği videolar olacaktır.

Vefatın hemen ardından takip eden günlerde çok daha büyük bir buhran yaşayan Tony, günler geçtikçe acısını duygusal olarak daha ağır yaşamaya başlar. Ancak bununla birlikte çevresindeki insanların kalbini kırmamaya da dikkat eder. Kaybettiği eşinin rehberliğinde daha iyi bir insan olma ve hayatını yeniden yoluna koyma konusunda ilerleme kaydetmeye başlar.

İlk sezondan kesinlikle kat ve kat daha iyi bir sezon ve izlemeye doyamayacağınız bir 6 bölüm ile yayınlandı After Life’ın ikinci sezonu. Dizinin başrol oyuncusu Altın Küre ödüllü Ricky Gervais’in hayat verdiği karakterle olan uyumu ve yaşattığı duygular gerçekten çok ama çok iyi. Dram ve hüzünün yanında ikinci sezonda yayınlanan bölümlerde mizahın da fazlaca işlenmiş olması beklenmedik anlarda gülümsemenizi sağlıyor.

Eğer bir yabancı dizi tavsiye listeniz varsa bu diziyi kaçırılmayacak yabancı diziler listenizin en başına yazmalısınız.

Filmin IMDb Puanı

Filmin IMDb Puanı8,4

Kadrosundaki Ambyr Childers, Elizabeth Lail ve John Stamos gibi isimlerle dikkat çeken You - 2. Sezon Değerlendirmesi hakkında bilgi almak ve You - 2. Sezon Değerlendirmesi izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir