Blue Mountain State – 1. Sezon

Blue Mountain State - 1. Sezon - 1. Sezon

Blue Mountain State - 1. Sezon - 1. SezonTartışmasız olarak günümüze kadar yayınlanmış en saçma yabancı diziler arasında zirvede olan ancak saçmalıklarına alıştırıp kendisine sımsıkı bağlayan komedi dizisi Blue Mountain State.

Ortalama 20 dakika süren bölümleriyle, yabancı dizi tutkunları için kısa zaman aralıklarını değerlendirmeleri açısından avantaj sunan Blue Mountain State’i; dizi/film canavarı olan izleyiciler muhtemelen birkaç günde bitirecektir.

İzleyenlerin çoğunun favorisi olan kolejdeki Amerikan futbolu takımının da kaptanlığını yapan Thad Castle benim de favori karakterim… Bir karakter ancak bu kadar aptal ve bu kadar komik olabilir. Ama çok daha ötesi de var ki dizinin esas oğlanı Alex Moran’ın arkadaşı ve kolej takımının maskotu olan Sammy aptallıkta sınır tanımayan bir karakter.

Dizi çok sıcak ve samimi. İzleyicinin içini ısıtan, eğlendiren bir konusu ve kadrosu var.

Bolca barındırdığı erotik unsurlarını, meşhur Blue Mountain State seks sahnelerini görmezden gelebilirseniz herkesin izleyebileceği müthiş bir dizi.

Filmin IMDb Puanı

Filmin IMDb Puanı8,3

Kadrosundaki Elisabeth Moss, Joseph Fiennes ve Yvonne Strahovski gibi isimlerle dikkat çeken The Handmaid's Tale - 1. Sezon hakkında bilgi almak ve The Handmaid's Tale - 1. Sezon izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir