Masters of Sex – 3. Sezon İncelemesi

Masters of Sex - 3. Sezon

Masters of Sex - 3. SezonYardımcısı Virginia Johnson (Lizzy Caplan) ile insanlarda cinselliği araştıran ve araştırmasını dizinin ilk iki sezonunda tamamlayan Dr. William Masters (Michael Sheen), topladığı tüm bilgi ve deneyimlerini bir kitapta toplamaya karar verir. Kitabı tamamlayıp yayınlamaya hazır hale getirdiğinde finansal sorunlarla, yayınladığında ise toplumun bazı kesimlerinden gelen tepkilerle karşılaşır. Adını tarihe yazdırmak ve insanoğlu için yeni bir sayfa açmak için yıllar boyu sürdürdüğü çalışmasından bu şekilde bir sonuç alan Dr. Masters yenilgiyi kabullenmez. Karşısına çıkan sorunları, çocukluğunda yaşadığı sorunların verdiği öfke ve güçle birer birer aşar ve son adım olarak kitabını üniversitelerin tıp fakültelerine sokmak, araştırmasını ders olarak okutmak ister. Tüm girişimleri ve attığı her adımda finansal olarak girdiği güçlük, Dr. Masters’ı hiç planlamadığı kayıplara uğratır.

İşleri hakkındaki problemleri, Virginia ile olan ilişkisi, karısıyla bir türlü yürümeyen evliliği ve çocuklarıyla arasındaki iletişimsizlik, Dr. Masters’ı, atlattığını sandığı sorunlarla yeniden karşı karşıya bırakır. Yılların tozlandırdığı problemler yeniden gün yüzüne çıktığında ise Dr. Masters artık geri dönüşü olmayan bir noktaya gelmiştir…

İyi demlenmiş; tadı, kokusu ve rengi yerli yerinde bir çay gibi mükemmel bir tadı var 3. sezonunda Masters of Sex’in. Senaryo derinliği, bu senaryonun işleyişi ve oyuncuların hikayedeki karakterlerle dört dörtlük uyumu diziyi efsaneleştiriyor.

4. sezonunun yayın tarihi net olarak belli olmasa da dizinin 2016 yılı içinde yeni bölümleriyle bizlerle olacağı SHO kanalı tarafından açıklandı.

Kadrosundaki Caitlin FitzGerald, Lizzy Caplan ve Michael Sheen gibi isimlerle dikkat çeken Masters of Sex – 2. Sezon İncelemesi hakkında bilgi almak ve Masters of Sex – 2. Sezon İncelemesi izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir