Nip/Tuck – 3. Sezon İncelemesi

Üniversiteden itibaren çok yakın dost olan biri aile babası, diğeri durdurulamaz bir çapkın olan iki estetik cerrahın Miami’de çalıştırdıkları McNamara/Troy Estetik Merkezi’nde ve özel hayatlarında yaşadıklarını anlatıyor dizi.

Ortaklığın başarılı ismi Sean McNamara’nın, ailesiyle olan bağları tamamen kopar. Diğer tarafta Christian Troy ise oğlu Wilber’ı kaybetmenin acısını yine kendini dağıtarak yaşar. İkilinin hayatlarını değiştiren bu büyük yıkımlar işlerini de büyük ölçüde etkiler. Özellikle Sean, daha anlamlı bir iş yapmak için ortaklığı sonlandırmayı bile düşünür. McNamara/Troy ortaklığı ekonomik olarak da zor günler geçirirken başlarındaki “Oymacı” belası ise giderek büyür.

Her sezonu bir öncekinden daha iyi olan dizinin üçüncü sezonu, ikinci sezondan çok daha iyi. 40’ar dakikalık bölümlerden oluşan dizide bir an bile boş geçmiyor. Her bölümde diziye dahil olan yeni yan karakterler üzerinden yine insanların hayatlarını derinden etkileyen olaylar işleniyor. Bu sezonun ana konuları arasında; Obezite, Homofobi, Seks bağımlılığı, Grup seks, Nekrofili ve Irkçılık yer alıyor.

Ele alınan konuların işlenişini ve oyuncuların performanslarını göz önünde bulundurduğumuzda muhakkak izlemeniz gereken bir dizi. Yalnızca seks sahnelerinin fazlalığı ve sansürsüz oluşu sebebiyle yetişkinlere uygun olduğunu söylemekte fayda var.

Kadrosundaki Dylan Walsh, Joely Richardson ve Julian McMahon gibi isimlerle dikkat çeken Nip/Tuck – 2. Sezon İncelemesi hakkında bilgi almak ve Nip/Tuck – 2. Sezon İncelemesi izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir