Nip/Tuck – 5. Sezon İncelemesi

Üniversiteden itibaren çok yakın dost olan biri aile babası, diğeri durdurulamaz bir çapkın olan iki estetik cerrahın Miami’de çalıştırdıkları McNamara/Troy Estetik Merkezi’nde ve özel hayatlarında yaşadıklarını anlatıyor dizi.

Sean’nın eşi Julia ile Christian’ın geçmişte yarım kalan ilişkilerinin belirtileri açığa çıktıkça iki yakın arkadaşın ilişkisi iyiden iyiye bozulur. Her ne kadar geçmişte kaldığını kabullenmeye çalışsa da Sean’ın içi bir türlü rahat etmez. Çünkü yarım kalmış olmasının bıraktığı burukluğu hem Julia’da hem de Christian’da görmektedir. Bir yandan da kötü giden piyasanın işlerini etkilemesi ikilinin kafasını darmadağın eder…

Sean ve Christian kopma noktasına geldiklerinde, bir televizyon dizisiyle anlaşma yaparlar ve doktorluk kariyerlerinde karşılaştıkları vakaları diziye uyarlayıp McNamara/Troy çarkının dönmesini sağlarlar. Ancak bu televizyon işindeki Sean’ın yükselişi geri planda kalan Christian’ı rahatsız etmeye başlar… Christian çareyi yine yeni ilişkilerde ve genç kızlarda arayıp geçici çözümler bulur.

Dizinin 5. sezonundaki geçmişten gelen hesaplaşmalar yapılırken estetik merkezinde yine alışılagelmişin dışında olaylar yaşanıyor. Penis büyütme operasyonları, eğri penisin düzeltilmesi, göğüs silikonları, liposakşın işlemleri ve daha neler neler… Merkezin dışında ise çoklu cinsel ilişkiler, eşcinsel seks deneyimleri ve farklı farklı bir sürü seks fantazileriyle 4. sezondan çok daha hareketli geçen 5. sezon sonlanıyor.

Kadrosundaki Dylan Walsh, Joely Richardson ve Julian McMahon gibi isimlerle dikkat çeken Nip/Tuck – 4. Sezon İncelemesi hakkında bilgi almak ve Nip/Tuck – 4. Sezon İncelemesi izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir