Nip/Tuck – 6. Sezon İncelemesi

  • FilmOku.Com Değerlendirmesi
Sending
İzleyici Değerlendirmeleri
0 (0 Değerlendirme)

Üniversiteden itibaren çok yakın dost olan biri aile babası, diğeri durdurulamaz bir çapkın olan iki estetik cerrahın Miami’de çalıştırdıkları McNamara/Troy Estetik Merkezi’nde ve özel hayatlarında yaşadıklarını anlatan dizinin 6. ve son sezonu…

Orta yaş ve ekonomik krizin tam ortasına düşen Sean ve Christian, yıllar boyu yaşadıkları ışıltılı hayatın maddi ve manevi hesabını verirler. Yaşadıkları ekonomik zorluklar, çektikleri vicdan azabı ve yaşattıklarını ödedikleri yeni ilişki tecrübeleriyle çok mutsuz bir hayat sürdürürler.

Parçalanan aileleri ve ailelerindeki her bir bireyin yaşadığı büyük sorunlar, açığa çıkan yalanlar iki eski dostu defalarca kez geldikleri kopma noktasına bir kez daha taşır.

Yaşadığı kabuslardan kurtulmak isteyen ve hayalllerini gerçekleştirmek için gönüllü doktorluk yapmak için kaçıp gitmek isteyen Sean, Christian’ı ve yıllar boyu yaşadığı, şahit olduğu ve ortaklık ettiği tüm yalanlar ve sapıklıklarla birlikte geride bırakıp yeni maceralar için ülkeyi terk eder. Christian, ortaklığı tek başına sürdürmek ve çok zevk aldığı hayatına devam etmek üzere kaldığı yerden devam eder.

Eleştirmek ve dikkat çekmek adına işledikleri tüm uç noktadaki konularıyla, cesur seks sahneleriyle, tabu olarak nitelendirilebilecek sırları dillendirmesiyle, oyunculuk performanslarıyla ve genel itibariyle her şeyiyle televizyon tarihine geçmeyi hak eden bir dizi Nip/Tuck.

Sean McNamara ve Christian Troy karakterleri tanınmalı ve unutulmamalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir