Toy Boy – Tek Sezon

Toy Boy - Tek Sezon Poster

Toy Boy - Tek Sezon PosterNetflix’te yayınlanan İspanyol dizilerinden biri olan ve yine popüler İspanyol film ve dizilerinden tanıdık yüzlerin kadrosunda yer aldığı bir dizi Toy Boy.

Yaşanan Corona Virüs salgını nedeniyle toplumların çoğunlukla evlerinde karantinada olduğu bir döneme rastgelmesinin de etkisiyle Netflix’te Mart ayının en çok izlenen dizileri arasına giren Toy Boy dizisi kadrosundaki oyuncuları ve konusunun soru işaretleriyle dolu olması sebebiyle gördüğü ilgiyi hakediyor.

Toy Boy dizisinin kadrosunda kimler yer alıyor?

Baş rollerinde Jesus Mosquera, Cristina Castano ve Maria Pedraza’nın yer aldığı dizinin kadrosunda ayrıca Jose de la Torre, Carlo Costanzia, Raudel Raul Martiato ve Juanjo Almedia gibi performanslarıyla dikkat çeken oyuncular da var.

Toy Boy dizisinin konusu ne? Toy Boy dizisinin konusu nasıl?

Striptiz kulününde çalışan ve yakın dostlarıyla birlikte kadınlara özel kareografilerde dans edereken hayatını sürdüren Hugo, şehrin ultra zenginlerinden Macarena Medina ile ilişki yaşamaya başlar… Çoğunlukla ücret karşılığında yaşanan buluşmalardan birinde grup seks için bir araya gelen ikili, yaşadıkları gecenin ardından hiç hayal etmedikleri bir sabaha uyanırlar… Macarena’nın kocasının Hugo’nun teknesinde ölü bulunması Hugo’yu 7 yıl sürecek olan bir hapishane hayatına mahkum eder. 7 yılın ardından Hugo’yu şartlı tahliye kararıyla hapishaneden çıkaran avukat Triana ise Hugo’nun 7 yıldız içini kemiren soruları cevaplamasında en büyük yardımcısı olacaktır…
Hapishanede 7 yıl geçiren Hugo’nun delillerle suçsuzluğunun ispatlanmasına rağmen gerçek suçluyu ortaya çıkarmak üzerine verdiği mücadeleyi ve kurulan büyük kumpaslar nedeniyle çevresindekileri insanların yaşadıkları olayları konu alıyor dizi.

Netflix Toy Boy dizisi izlenir mi?

Toy Boy - Tek Sezon Poster

Toy Boy - Tek Sezon PosterNetflix Türkiye’de oldukça popüler olan ve neredeyse her gün günün en çok izlenen dizileri arasına giren Toy Boy, 1 saatten biraz uzun toplam 13 bölümden oluşuyor. İlk birkaç bölümü ve final bölümünü ayrı tutmak gerekirse izleyeceğiniz yaklaşık 6-7 bölümün tam anlamıyla zaman kaybı olduğunu söylemek mümkün. Zaten 13 bölümlük dizinin 7 ya da 8. bölümünü izlediğinizde asıl suçlu ortaya çıkıyor ancak dizinin finaline asıl suçlunun kim ve nasıl ortaya çıkacağı gibi soruların cevaplanması kalıyor… Ne yazık ki pek çok izleyicinin davranışları ve FilmOku.Com’un istatistikleri gösteriyor ki dizi ve filmlerin içerdiği çıplaklık ve seks sahneleri, dizi ve filmi ilgi çekici ve izlenilebilir hale getiriyor. Toy Boy dizisinin ilk bölümündeki grup seks sahnesi, ilerleyen birkaç bölümde Hugo ile Triana’nın sevişme sahneleri ve İspanyol klasiği haline gelen erkek eşcinsel sevişme sahneleri dışında adının çağrıştırdığı kadar görebileceğiniz bir şey yok.

Özetlemek gerekirse sıkı bir Netflix ya da yabancı dizi izleyicisi için Toy Boy çok sürükleyici bir dizi değil. Online platformların fazlalığı sebebiyle alternatiflerinin de bir o kadar fazla olduğunu düşünürseniz izlemeye değer bir dizi olmadığını söylemek mümkün.

Filmin IMDb Puanı6,6

Kadrosundaki Alvaro Rico, Aron Piper ve Danna Paola gibi isimlerle dikkat çeken Elite - 3. Sezon hakkında bilgi almak ve Elite - 3. Sezon izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir