You – 2. Sezon Değerlendirmesi

You - 2. Sezon Değerlendirmesi

You - 2. Sezon DeğerlendirmesiNetflix’in en sürükleyici dizilerinden bir tanesi olan You dizisinin 2. sezonunda yine aksiyon, romantizm ve gerilim bir an olsun eksilmiyor. 10 bölümden oluşan 2. sezonda da Joe Goldberg’in başından geçenler aktarılmaya devam ediyor.

Bebekliğinden itibaren sorumsuz annesi ve üvey babasının istismarına uğrayan Joe’nun karanlık geçmişinin geleceğini ne kadar büyük ölçüde etkilediği ortaya çıkıyor. Aklından çıkmayan geçmişi ve gördüğü kabuslar, kabuslar yaşamasına neden oluyor… Çok sevdiği Beck’in ölümünün ardından önceki ölümlerin de yükünü omuzlayıp eski sevgilisi Candace’in de etkisiyle doğup büyüdüğü New York’u terk eden Joe, Los Angeles’ta kendine yeni bir hayat kurmaya karar verir. Kimseler tarafından tanınmayacağı bir yerde kimsenin kendisine ulaşamaması için yepyeni bir kimlikle yeniden dünyaya gelmişçesine yeni bir isimle Los Angeles yaşamına başlar.

Netflix dizisi You izlenir mi?

L.A.’deki ilk günlerinde görüp vurulduğu Love Quinn ile tanışmak, kendine aşık etmek ve aşkını yaşamak sapık aşık Joe için yeni bir takıntı halini alır ve Joe’nun Love’ı elde etmek için verdiği kan ve cinayet dolu yepyeni bir hikaye başlar… Tabii ki kontrol edemediği bazı şeyler de olacaktır. Geçmişi Joe’nun yakasını bırakmaz ve hayatını daha karmaşık hale getirir…

Netflix You dizisinin konusu ne?

Penn Badgley, tıpkı ilk sezonun 10 bölümünde olduğu gibi ikinci sezondaki 10 bölümde de kusursuz bir performansla ve elbette senaristlerin de emeğiyle bir suçluyu, bir katili sevdirebiliyor. Gerçekten Badgley’in bu dizideki performansı büyük bir takdiri hak ediyor… 2. sezonla birlikte diziye katılan bir diğer oyuncu ve 2. sezonun öne çıkan karakteri Love Quinn’i canlandıran Victoria Pedretti’nin oyunculuk performansı da yine alkışı hak ediyor.

Klasikleşmiş aşk dizilerinden ayrılan ancak ilk bakışta aşk dizisi gibi görünmesi önyargısı sebebiyle pek çok potansiyel izleyicinin izleyemediği You dizisinin izlenmesini kesinlikle tavsiye ediyorum. Büyük bir aşk, ciddi anlamda psikolojik sorunları olan bir katil, cüretkar seks sahneleri, mizah, dram ve gerilim. Her şey bu dizide var.

Mutlaka izlemelisiniz.

Netflix You dizisi 3. sezonu ne zaman yayınlanacak?

You dizisinin 3. sezonunun 2021 yılında yayınlanması planlanıyor.

Filmin IMDb Puanı

Filmin IMDb Puanı7,8

Kadrosundaki Ambyr Childers, Elizabeth Lail ve John Stamos gibi isimlerle dikkat çeken You - 1. Sezon Değerlendirmesi hakkında bilgi almak ve You - 1. Sezon Değerlendirmesi izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir