2020 Nisan Ayında En Çok İzlenen Filmler ve Diziler

2020 Nisan Ayında En Çok İzlenen Film ve Diziler

2020 Nisan Ayında En Çok İzlenen Film ve DizilerEvdeki karantina günleri nedeniyle internetin en popüler aramalarından birisi de izlenecek film tavsiyeleri halini aldı. Film ve dizi önerileri paylaştığımız FilmOku’da düzenli olarak film ve dizi değerlendirme yazıları, öneriler içeren listeler paylaşıyoruz.
Farklı zevklere, farklı kişiliklere, farklı bireylere hitap edebilecek içeriklerin yanında en popüler olan film ve dizileri araştırıp, seçip sizlere sunmak da FilmOku’daki görevlerimizden biri elbette…

Bu sebeple 2020 yılı Nisan ayında en fazla izlenen film ve dizilerden oluşan bir liste hazırladık! Bu listemizde onlarca film ve dizi hakkında bilgi edinebileceksiniz.
Şimdiden keyifli seyirler…

Nisan ayının en fazla izlenen filmleri

1- The Parasite
2020 Oscar ödüllerinde en iyi film Oscar ödülü dahil olmak üzere 4 Oscar ödülü kazanan ve uluslararası ölçüde 255 farklı ödüle layık görülen bir Güney Kore filmi. IMDb’de 360 binden fazla kişinin değerlendirmede bulunduğu filmin ortalama puanı 8,4.
The Parasite filmi en fazla izlenen filmler listesinin ilk sırasında yer alıyor.

2- The Gentlemen
Dallas Buyers Club ve Interstellar filmlerindeki başarılı performansıyla oyunculuk kariyerinin altın dönemini yaşayan Matthew McConaughey’in başrolünde yer aldığı yepyeni bir Aksiyon Macera filmi The Gentlemen… Yaklaşık 100 bin kişinin değerlendirmesiyle IMDb’de 8 tam puan almış durumda.
The Gentlemen filmi en fazla izlenen filmler listesinin ikinci sırasında yer alıyor.

3- 1917
Skyfall filminin yönetmeninden harika bir tarihi savaş filmi 1917. 2020 yılı Oscar ödüllerinde 3 Oscar ödülüne layık görülen filmin yaklaşık 300 bin kişi tarafından yapılan değerlendirmesinde aldığı IMDb puanı 8,4 puan.
1917 filmi en fazla izlenen filmer listesinin üçüncü sırasında yer alıyor.

4- Star Wars: Episode IX – The Rise of Skywalker
Bitmek bilmeyen Star Wars serisinin 2019 yılında vizyona giren son filmi, serinin hayranlarının da desteğiyle en fazla izlenen filmler listesine 4. sıradan girmeyi başarıyor. Star Wars: Episode IX – The Rise of Skywalker filminin yönetmen koltuğunda J.J. Abrams oturuyor… Eski Star Wars filmlerinin tadını bulmayan yaklaşık 300 bin seyirci filme ortalama 6,7 puan vermiş durumda.

5- Bad Boys for Life
1995 ve 2003 yıllarının ardından 3. kez bir araya gelen Will Smith ve Martin Lawrence, bir sinema klasiğine yeniden hayat veriyor. Macera dolu polisiyeye başarılı şekilde mizahı da dahil edebilen ikilinin son macerası izleyiciler tarafından fazlasıyla merak edildiğinden Bad Boys for Lide, en fazla izlenen filmler listesinin 5. sırasında yer alıyor.
70 bin kişinin değerlendirmesi sonucunda filmin 6,8 puana sahip olduğunu belirtmek gerek…
2020 Nisan Ayında En Çok İzlenen Filmler ve Diziler

2020 Nisan Ayında En Çok İzlenen Filmler ve Diziler

Nisan ayının en fazla izlenen dizileri

1- Westworld
Alternatif Film ve Dizi Önerileri” başlıklı yazımızda da adı geçen çok başarılı bir bilimkurgu dizisi Westworld. Yaklaşık 400 bin kişinin değerlendirmesi sonucunda 8,7 puana sahip olan dizi, en fazla izlenen diziler listemizin ilk sırasında yer alıyor.

2- Better Call Saul
Şu an için yayınlanmış 50 bölümü bulunan ve bu sebepten izlediği diziye bağlanıp bitmesini istemeyenlerin mutlaka izleme listesine eklemesi gereken bir dizi Better Call Saul… Yaklaşık 300 bin kişinin ortalama 8,7 puan verdiği dizi, gelmiş geçmiş en iyi 100 dizi arasında ve en fazla izlenen diziler listemizin ikinci sırasında yer alıyor.

3- Babylon Berlin
Suç, drama ve gerilim unsurlarının tamamını taşıyan, nefesinizi kesecek harika bir Alman dizisi Babylon Berlin. 2017 yılında ilk bölümü yayınlanmış olan ve henüz izlememiş olanlar için halihazırda 28 bölümü bulunan dizinin IMDb puanı 8,4.
Babylon Berlin dizisi en fazla izlenen diziler listemizin 3. sırasında yer alıyor.

4- Outlander
Alternatif Film ve Dizi Önerileri” başlıklı yazımızda da adı geçen çok başarılı bir dizi Outlander. 2014 yılında ilk bölümü yayınlanan dizi yakaladığı başarıyla hiçbir şey kaybetmeden devam ediyor ve 5. sezonununda da izleyicileri kendine hayran bırakmayı başarıyor. 100 bin kişinin katıldığı değerlendirmede dizinin ortalama puanı 8,4.
Outlander dizisi en fazla izlenen diziler listemizin 4. sırasında yer alıyor.

5- The Blacklist
Suç ve drama dizileri arasında efsanelerden biri olarak değerlendirilebilecek bir dizi The Blacklist. 2013 yılından günümüze kadar nefes kesici 149 bölüm ile izleyicisiyle buluşan dizi yaklaşık 200 bin kişinin değerlendirmesi sonucu 8 tam puana sahip.
The Blacklist dizisi en fazla izlenen diziler listemizin 5. sırasında yer alıyor.

2020 Nisan Ayında En Çok İzlenen Filmler ve Diziler2020 Nisan Ayında En Çok İzlenen Filmler ve Diziler

2020 Nisan Ayında En Çok İzlenen Filmler ve Diziler2020 Nisan Ayında En Çok İzlenen Filmler ve Diziler2020 Nisan Ayında En Çok İzlenen Filmler ve Diziler
2020 Nisan Ayında En Çok İzlenen Filmler ve Diziler2020 Nisan Ayında En Çok İzlenen Filmler ve Diziler2020 Nisan Ayında En Çok İzlenen Filmler ve Diziler2020 Nisan Ayında En Çok İzlenen Filmler ve Diziler2020 Nisan Ayında En Çok İzlenen Filmler ve Diziler2020 Nisan Ayında En Çok İzlenen Filmler ve Diziler

Bir önceki değerlendirme yazımız olan Netflix Eşcinsel Film ve Dizileri okumanızı öneririz.

One thought on “2020 Nisan Ayında En Çok İzlenen Filmler ve Diziler

  • 26 Nisan 2020 tarihinde, saat 11:17
    Permalink

    Bir film tavsiyesi de benden gelsin; “Bir Aşk İki Hayat”
    Çok güzel bir romantik film

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir