Netflix’in En Popüler İçerikleri – Mart 2020

Netflix'in En Popüler İçerikleri - Mart 2020

Netflix'in En Popüler İçerikleri - Mart 2020Dünyanın en çok kullanılan çevirim içi içerik sunucularından biri olan Netflix, yepyeni bir özellikle kullanıcıları için en popüler içeriklerini apayrı bir kategoride sunmaya başladı. Diziler ve filmler için ayrı ayrı sınıflandırılan içerikler, izleyici puanlarına ve içeriklerin izlenme sayı/sürelerine göre sıralanıyor ve diğer kullanıcıların beğenilerine sunuluyor…

FilmOku.Com olarak biz, film ve dizi önerileri arayan tüm ziyaretçilerimiz için Netflix’in bu özelliğini bir adım geliştirerek sunulan içeriklerin IMDb puanları ve konuları hakkında bilgilendirme de yaparak çok daha temiz bir öneri listesini sizler için hazırladık.

Netflix Mart Ayında En Çok İzlenenler Diziler

1-Hakan:Muhafız Netflix’in 2020 Mart ayında en fazla izlenen dizi içerikleri arasında bu yıl 3. sezonu gösterime giren Hakan: Muhafız yer alıyor.
2-I Am Not Okay With This Netflix’in yeni yapımları arasında yer alıyor ve özel güçlerini kontrol etmeye çalışan bir lise öğrencisinin hikayesinin konu alındığı bir gençlik dizisi olarak izleyicilerin beğenisini topluyor.
3-Altered Carbon 2020 Mart ayında Netflix’in en fazla izlenen 3. dizisi olarak yer alan dizide, dondurulmuş olarak geçirdiği 250 yılın ardından yeniden hayata döndürülen bir mahkumun özgürlüğüne kavuşmak için verdiği mücadele konu alınıyor… Dizinin şu an 2. sezonu yayınlandığından dizi önerisi arayanlar için 1. sezondan başlanılacak iyi bir alternatif olduğu söylenebilir.
4-Toy Boy 2020 Mart ayının en çok izlenen Netflix dizileri arasında 4. sırada kendine yer bulan Toy Boy, henüz 1. sezonunda kendine iyi bir yer edinmiş durumda… Dizide sevgilisinin kocasını öldürmekle suçlanan genç bir erkek striptizcinin suçsuzluğunu ispatlamak üzere verdiği mücadele konu alınıyor.
5-Locke & Key Netflix’in en çok izlenen 5. dizisi Locke & Key, babalarının ölümünün ardından anneleriyle birlikte eski bir eve yerleşen 3 kardeşin başından geçen mistik olayları konu alıyor.

Netflix Mart Ayında En Çok İzlenenler Filmler

1-Spenser Kanunları Kadrosunda Mark Wahlberg, Winston Duke ve Alan Arkin’in yer aldığı 2020 yılı yapımı güzel bir suç filmi.
Eski bir polis ve eski bir mahkum olan Spenser, iki polis memurunun öldürülmesi olayını çözmek için umut vadeden dövüşçü Hawk ile birlik olur.
Filmin IMDb Puanı

Filmin IMDb Puanı6,3
2-Beyaz Kentin Sessizliği Kadrosunda Belén Rueda, Javier Rey ve Aura Garrido’nun yer aldığı 2019 yılı yapımı bir film. Çok fazla ses getirememiş ve beğenilmemiş olsa da Netflix izleyicileri tarafından oldukça tercih edilen bir film.
Filmin IMDb Puanı5,2
3-Maske Jim Carrey ve Cameron Diaz’ın kadrosunda yer aldığı 1994 yılı yapımı ve herkesin kıyısından köşesinden biraz olsun izlemiş olduğu bir sinema klasiği Maske yeniden aramızda, yayında ve yeniden popüler durumda… Komediye dair her şeyi bir arada sunan harika bir film.
Filmin IMDb Puanı6,9
4-Annem Sumru Yavrucuk, Özge Gürel ve Sercan Badur’un kadrosunda yer aldığı güzel bir Türk filmi Annem. Zorlu bir yetişme döneminin ardından arkasında bıraktığı köyüne geri dönen ve aralarında problemler olan annesiyle yeniden bağ kurmaya çalışan genç bir kadının hikayesi anlatılıyor filmde.
Filmin IMDb Puanı5,5
5-A Cure For Wellness Çalıştığı şirketin yönetim kurulu başkanının Avrupa’nın ücra bir köşesindeki sağlık merkezinde tedavide olduğunu öğrenen ve onu getirmek için görevlendirilen Lockhart, Alplerdeki tesisin korkunç amaçlarla kurulduğunu öğrenir ve büyük bir yaşam mücadelesi vermek zorunda kalır.
Filmin IMDb Puanı
6,4

Netflix’te öne çıkan ilk 5 film ve 5 dizinin ardından listenin devamında gelen sonraki 5 film ve diziye altta ulaşabilirsiniz.

Netflix Mart ayı dizileri

6- La Casa De Papel
7- You
8- Lucifer
9- Rise of Empires: Ottoman
10- Love is Blind

Netflix Mart ayı filmleri

6- Mission: Impossible – Yansımalar
7- Kayhan
8- Çocuklar Sana Emanet
9- Celal ile Ceren
10- Recep İvedik 5

Bir önceki değerlendirme yazımız olan Hayranı Olacağınız 10 Parliament Sinema Kulübü Filmi okumanızı öneririz.

Netflix’in En Popüler İçerikleri – Mart 2020” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir