21

21 - Blackjack - Film Afişi

21 - Blackjack - Film AfişiSahip oldukları üstün zekalarını kart oyunlarındaki ustalıklarıyla birleştirerek para kazanmayı ve hayatlarındaki eksiklikleri doldurmaya çalışan gençlerin kısa bir hikayesini anlatıyor film.

Çok zeki, çok çalışkan ve çok başarılı olan Ben’in, Harward Üniversitesi’nde eğitimine devam edebilmek için çok fazla paraya ihtiyacı vardır. Öğrenimine devam ettiği MIT okulunda okulun önde gelen matematik öğretmenlerinden biri olan Micky Rosa, Ben’in bu farklılığının farkına varır ve Ben ile birlikte kurduğu ekip üzerinden kolay para kazanmanın peşine düşer. Ben ise geleceği için girdiği kumar dünyasında ayakta kalmaya çalışır…

Kumar ile gelecek kurmak düşüncesinde olanlar, emek vermeden ekmek kazanma peşinde olanlar için ders niteliğinde; bu yola girip varını yoğunu kaybetmiş olanlar için ise kendilerini görebilecekleri bir film 2008 yılı yapımı “21”.

Baş rollerinde Jim Sturgess ve usta oyunculardan Kevin Spacey’nin yer aldığı güzel bir film. IMDB puanı 6,8; FilmOku.Com puanı ise 7.

İzlemenizi tavsiye ederim.

Kadrosundaki Claire Danes, Michelle Pfeiffer ve Robert De Niro gibi isimlerle dikkat çeken Yıldız Tozu hakkında bilgi almak ve Yıldız Tozu izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir