Adalet Birliği

Editör Değerlendirmesi

  • Senaryo - 6/10
    6/10
  • Oyuncu Performansları - 7/10
    7/10
  • Görsellik - 8/10
    8/10
Sending
İzleyici Değerlendirmeleri
0 (0 Değerlendirme)

Adalet Birliği - Film AfişiÜretkenlik konusunda yaşanan sıkıntıdan ve gişe hasılatı kaygısından kaynaklandığını düşündüğüm bir başka süper kahramanlar dizisi Adalet Birliği.

DC’nin tüm süper kahramanlarının bir araya geldiği hatta ölümünün saçmalıktan ibaret olduğu Supermen’in bile yeniden dirilip kadroya dahil olduğu filmde dünya dışı kötü güçlerin dünyayı ele geçirmek için düzenlediği saldırıya karşı Batman’in önderliğinde bir ekip oluşturuluyor.

Ekipte doğaüstü ve teknolojik güçleri olan özel karakterler, insanlığı ve dünyayı köleleştirmek isteyen Steppenwolf ve askerlerine karşı Batman’in önderliğinde bir ekip oluşturup dünyayı kurtarmaya çalışıyorlar. Güçlerinin yetmediğini ve artık geç kalmaya başladıklarını anladıklarında ise son çare olarak büyük bir risk alıp Clark Kent’i hayata döndürüyorlar ve en başından beri en güçlü olduğunu savunduğum Supermen’in desteğiyle daha güçlü bir şekilde düşmana karşı saldırıya geçiyorlar.

Bilgisayar desteğinin oyuncu performanslarının ve senarist zekasının kat ve kat üstüne çıktığı günümüzde görsel efektler konusunda kusursuza yakın ancak diğer tüm sinema unsurlarına da bir o kadar uzak…

Bu kadar kahraman bir araya gelmişken illa ki bir sebep bulunur ve hasılatı toplamak için yeni bir devam filmi mutlaka izleyicinin karşısına çıkarılır. Bilgilerinize…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir