Aquaman

Sending
İzleyici Değerlendirmeleri
0 (0 Değerlendirme)

 Aquaman - Film AfişiAtlantis prensesi Atlanna’nın kara insanlarından bir deniz feneri bekçisiyle yaşadığı aşktan dünyaya gelen oğlu Arthur’un hikayesi anlatılıyor filmde.

Annesinin bir su altı krallığı üyesi olması sebebiyle kraliyetin taht üzerinde hak sahibi bir üyesi olan ancak bu hakkından tamamen habersiz; üstün güçlerini iyilik için kullanan Arthur, bir başka su altı krallığının prensesi Mera tarafından uyarılır.

Başlangıçta taht üzerindeki hakkına hiç ilgi göstermese de su altı krallıklarının birleşerek kara insanlarına karşı bir savaş hazırlığında olduğunu öğrenen Arthur, tahta geçerek gerçekleşecek savaşın önüne geçmeye karar verir.

DC Comics’in süper kahramanlarından biri olan Aquaman’in doğuş hikayesinin anlatıldığı ve bir başlangıç filmi niteliği taşıyan film; 1 milyar 138 milyon dolarlık gişe hasılatıyla şu an için DC’nin en karlı işlerinden biri olarak tarihe geçmiş durumda…

Yüksek görüntü kalitesine sahip versiyonlarından herhangi biriyle yüksek teknolojili bir televizyonla izlediğinizde büyük keyif alacağınız harika görsel efektlere sahip bir film. Oyuncu performansları tartışmaya açık ancak efektler konusunda hakikaten iddialı.

İzlemenizi tavsiye ederim.

Filmin IMDb Puanı7,2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir