Büyük Budapeşte Oteli

Büyük Budapeşte Oteli - Film Afişi

Büyük Budapeşte Oteli - Film AfişiMasalsı yönü ve küçük roller için dahi olsa kadrosunda bulundurduğu büyük isimlerle vizyona girdiği Nisan 2014’te büyük ses getiren ve aynı yılın Oscar ödüllerinden 4’ünü kazanarak büyük başarısını taçlandıran bir film “Büyük Budapeşte Oteli”.

Zubrowka Cumhuriyet’inde yaşayan ve yazma konusunda sıkıntı yaşamaya başlayan ünlü bir yazarın, ilham perisini yeniden yakalamak üzere bir zamanların meşhur termal oteli olan Büyük Budapeşte Oteli’ne gidişini ve otelde otel sahibinden “Bu büyük otele nasıl sahip oldunuz?” sorusunu sormasıyla başlayan müthiş hikayeyi konu alıyor film… Ve 1980’lerden 2. Dünya Savaşı’na kadar uzanan uzun bir hikayeye dönüşüyor.

Sanki Woody Allen filmiymiş gibi masalsı, renkli ve karizmatik bir havası var. Senaryosuyla; kostüm, aksesuar, dekor ve renkleriyle; oyunculuk performanslarıyla çok büyük keyif alacağınızı garanti edebilirim.

Kadrosundaki Bryce Dallas Howard ve Chris Pratt gibi isimlerle dikkat çeken Jurassic World hakkında bilgi almak ve Jurassic World izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir