Cehennem Melekleri 2

Cehennem Melekleri 2 - Film Afişi

Cehennem Melekleri 2 - Film AfişiHollywood’un aksiyon efsanelerinin bir araya geldiği ve ustalaştıkları alanda harikalar yarattıkları bir serinin 2. filmi “Cehennem Melekleri 2”.

Paralı asker olarak çalışan bir ekibin lideri olan Barney Ross (Sylvester Stallone), ekibiyle birlikte Pekin’de gerçekleştirdiği bir operasyonun ardından aynı günün akşamında CIA’a bağlı olarak çalışan Church (Bruce Willis) ile görüşür. Church, Cehennem Melekleri’ni Arnavutluk’ta tüm dünya için hayati önem taşıyan ölümcül bir iş için kiralar… Arnavutluk’ta küçük bir kasabada bulunan bir madende Vilain (Jean-Claude Van Damme) isimli bir teröristin önderliğini yaptığı terör örgütü tonlarca uranyumu yer altından çıkararak bomba yapımında kullanmak ister. Tüm dünyanın güvenliği Barney Ross ve ekibinin vereceği ölüm kalım mücadelesine bağlıdır.

Aksiyonun bir an bile eksik olmadığı, izleyiciyi çatışma ve dövüş sahnelerine doyuran bir film Cehennem Melekleri 2. Kadrosunda her ne kadar efsane isimleri bulundursa da ilk filme göre daha profesyonel ve kaliteli olduğunu da söylemek gerek… İlk filmde de boy gösteren Bruce Willis ve Arnold Schwarzenegger’in bu filmdeki rolü daha büyük. Bu ikilinin yanında filmin izleyiciye Chuck Norris ve Jean-Claude Van Damme sürprizi var.

Bol aksiyonlu, gürültülü, patlamalı ve heyecanlı bir film izlemek isteyenlere tavsiye ederim.

Kadrosundaki Dolph Lundgren, Jason Statham ve Jet Li gibi isimlerle dikkat çeken Cehennem Melekleri hakkında bilgi almak ve Cehennem Melekleri izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir