Cehennem Melekleri 3

Cehennem Melekleri 3 - Film Afişi

Cehennem Melekleri 3 - Film AfişiHollywood’un aksiyon efsanelerinin bir araya geldiği ve ustalaştıkları alanda harikalar yarattıkları bir serinin 3. ve şu ana kadarki en iyi filmi “Cehennem Melekleri 3”.

Paralı asker olarak çalışan bir ekibin lideri olan Barney Ross (Sylvester Stallone), ekibiyle birlikte gerçekleştirdiği bir operasyonda eski bir Cehennem Melekleri üyesi olan ancak öldü olarak bildiği Stonebanks (Mel Gibson) ile karşılaşır. Ekipte olduğu sırada sadece para için tüm ekibe ihanet eden ve ölümlere sebep olan Stonebanks’in yaşadığını öğrenmek Barney’e geçmişte yaşadığı acıları hatırlatır. Stonebanks’ı ortadan kaldırmak ve ihanetinin bedelini ödetmek için hazırlıklara başlayan Barney, Stonebanks için eski dostlarını tehlikeye atmak istemez ve yeni bir ekip kurar. Ancak eski ve gerçek dostları, Barney’i yalnız bırakmayacaktır.

Serinin üçüncü filminde her şey fazlasıyla iyi. Efsaneleri bir araya getiren film, kadrosuna kattığı Antonio Banderas, Harrison Ford, Mel Gibson ve Wesley Snipes ile kelimenin tam anlamıyla zirve yapıyor. Kadrosunu olabilecek en geniş ve kaliteli sınırlara taşıyan, görsel efektlerini gelişen teknoloji ve artan gişe hasılatıyla geliştiren, senaryosunu özellikle ilk filme göre kat ve kat aksiyon dolu ve akıcı hale getiren Cehennem Melekleri 3, aksiyon sinemasını sevenler için tam bir baş yapıt değerinde.

Kadrosundaki Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis ve Chuck Norris gibi isimlerle dikkat çeken Cehennem Melekleri 2 hakkında bilgi almak ve Cehennem Melekleri 2 izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir