Demir Adam 2

iron-man-2

iron-man-2İlk filmde Afganistan’dan kurtulup dünyaya barışı getirmek için kötülüğe karşı savaş açan Tony Stark, Rusya’dan gelen zeki ve güçlü bir düşmana karşı savaş veriyor. Stark’ın Rus düşmanının destekçisi çok yakından tanıdığı bir başka Amerikan silah yapımcısı Justin Hammer olunca Tony Stark’ı zorlu bir mücadele bekliyor.

İlk filmde Demir Adam’ın kendisi olduğunu tüm dünyaya ilan eden Tony Stark, gördüğü ilginin sarhoşluğuyla şirketine bağlı tüm işleri boşlarken, Demir Adam zırhındaki “Paladyum” elementinin etkisiyle sağlığını kaybeder. Paladyum’un vücudundaki etkisini yok etmeye çalışan Stark, babasının sefalet içindeki ölümünden kendisini sorumlu tutan Rus bilimadamı Ivan Vanko’ya ve girdiği tüm rekabetlerde geride kalmanın acısını yaşayan Justin Hammer’ın kurduğu ortaklığa karşı savaşır.

Serinin 2. filmi olan Demir Adam 2’de Tony Stark rolünü başarıyla canlandıran Robert Downey Jr.’ bu filmde de Gwyneth Paltrow eşlik ediyor.

Kadrosundaki Gwyneth Paltrow ve Robert Downey Jr. gibi isimlerle dikkat çeken Demir Adam hakkında bilgi almak ve Demir Adam izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir