El Royal’de Zor Zamanlar

El Royal'de Zor Zamanlar - Film Afişi

El Royal'de Zor Zamanlar - Film Afişi

Gizemli bir şekilde kapanmış olan bir zamanların büyük otellerinden El Royal’de çeşitli sebeplerle bir rastlantılar sonucu bir araya gelmiş ve farklı hikayelere sahip 7 kişinin hikayesi ve oteldeki maceraları anlatılıyor filmde.

1969 yılında görkemli ancak artık hiç kimsenin uğramadığı bir otel olan; zamanında her türlü partinin düzenlendiği, kumar oyunlarının oynandığı, çiftlerin ilişkilerinin izlenebildiği gizli seyir odalarıyla dolu odaların bulunduğu El Royal Oteli’nde kendi hikayelerini sürdürmek ve sonlandırmak için bir araya gelen 7 kişi, kendilerince kurdukları planların hiç birini uygulamaya koyamazlar. İşler öylesine karmaşık bir hale gelir ki otelden ayrılabilmek tek amaç haline gelir.

Amerikan sinemasında sıklıkla gördüğümüz, birbirinden ünlü isimlerin çok ön planda olmayan rollerle karşımıza çıktığı, çok karakterli filmlerinden biri “El Royal’de Zor Zamanlar”. Oyuncu kadrosunun yıldızlarla dolu olması filmi çekici yapsa da gerek akmayan konusu, gerekse de haddinden fazla uzun olan süresiyle film ne yazık ki vasat denilebilecek bir kalitede kalıyor. İzlerken eksik olan bir şeyler hep varmış gibi geliyor ve film bittiğinde bu eksiklik hiç tamamlanmamış olarak kalıyor.

Filmin IMDb Puanı

Filmin IMDb Puanı7,2

Kadrosundaki Drew Barrymore, Kate Beckinsale ve Robert De Niro gibi isimlerle dikkat çeken Herkesin Keyfi Yerinde hakkında bilgi almak ve Herkesin Keyfi Yerinde izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir