Gizemli Gerçek

Gizemli Gerçek - Film Afişi

Gizemli Gerçek - Film Afişi

11 Eylül saldırısının ardından terör faaliyetleri üzerinde çalışan bir ekip ve ekip üyelerinden birinin kızının öldürülmesinin ardından yaşananları anlatıyor film.

Asıl amacı terör eylemlerini önceden bertaraf etmek olan bir ekipte yaşanan cinayetin ardından ekip üyeleri yıllarını bu cinayeti aydınlatmak ve suçluyu ortaya çıkarmak için harcar. Ancak hiç beklemedikleri engellerle karşılaşırlar.
Çok sevdiği arkadaşı Jessica’nın kızının öldürülmesini kabullenemeyen ve katili ortaya çıkarmak için var gücüyle çalışan Ray, muhtemel suçlunun bir muhbir oluşu sebebiyle bölge savcısının engeline takılır. Tüm yasal yolları kapatıldığı ve farklı şehirlere farklı görevlerle gönderilmeleri sebebiyle katili cezalandırmak yıllarını alır…

Baş rollerinde Nicole Kidman, Julia Roberts ve Chiwetel Ejiofor’un yer aldığı müthiş oyuncu performansları ve bir o kadar iyi olan senaryosuyla harika bir polisiye film “Secret in Their Eyes”.

2015 yılında vizyona girmiş olmasına ve çok fazla ismini duyuramamış olmasına rağmen kadrosundaki oyuncuların isminin ve bu filmdeki performanslarının hatırına mutlaka izlenmesi gerekiyor.

Filmin IMDb Puanı

Filmin IMDb Puanı6,3

Kadrosundaki Anne Hathaway, Collette Wolfe ve Jessica Chastain gibi isimlerle dikkat çeken Yıldızlararası hakkında bilgi almak ve Yıldızlararası izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir