Görevimiz Tehlike: Yansımalar

Görevimiz Tehlike: Yansımalar - Film Afişi

Görevimiz Tehlike: Yansımalar - Film AfişiSinemanın soluksuz izlenen serilerinden biri olan ve Tom Cruise ile özdeşleşen Görevimiz Tehlike serisinin 6. filmi “Görevimzi Tehlike: Yansımalar” adıyla yayınlandı.

Ethan Hunt (Tom Cruise) ve ekibi, kendileri gibi bir ajan olan ancak suç dünyasının liderlerinden biri haline gelerek tüm dünyaya kötülük saçan Solomon Lane’i bir kez daha yakalamak için mücadele veriyorlar filmde… Solomon Lane’in, tüm dünyada kalıcı bir barış için geniş çapta yıkıcı bir felaketin yaşanması gerektiği düşüncesiyle 3 farklı kutsal merkezde (Vatikan, Kudüs ve Mekke) düzenlemeye çalıştığı nükleer saldırıları önlemek için büyük mücadele veriyorlar. Düşmanın eski bir ajan olması sebebiyle güvendikleri pek çok kişinin ihanetine uğramaları da görevi daha da imkansız hale getiriyor.

Her ne kadar yıllardır hak ettiği Oscar ödülünü bir kez dahi alamamış olsa da oyunculuk kalitesinin bir heykelciğe bağlı olmadığını kanıtlarcasına bir performans ortaya koyuyor yine Tom Cruise. Ancak yılların ona ve neredeyse tüm dünyanın hayran olduğu yüzüne pek iyi davranmadığını, yaşlılığın etkisinin görülmeye başlandığını söylemek mümkün. Sanırım zaten bu yüzden Tom Cruise’a filmde HollyWood’un yeni yakışıklılarından Henry Cavill eşlik ediyor. Henry Cavill’in de karizmasına ve oyunculuğuna söyleyecek söz yok.

Bir sinema klasiği haline gelmiş olan Görevimiz Tehlike’nin yayınlanan bu en son filminde de hikaye muhteşem detaylarla çok iyi bir şekilde işlenmiş. Görsel efektlerin kalitesi izlediğiniz versiyona göre çeşitlilik gösterecektir elbette ancak iyi bir film televizyonunda iyi bir formatla izlerseniz seyrine doyamayacağınız bir film olduğunu garanti edebilirim.

Kadrosundaki Jim Sturgess, Kate Bosworth ve Kevin Spacey gibi isimlerle dikkat çeken 21 hakkında bilgi almak ve 21 izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir