Hugo

Hugo - Film Afişi

Hugo - Film AfişiBir masal gibi harika bir film. Son zamanlarda hiç görmediğim kadar güzel sahneler vardı filmde… Paris’ten mükemmel manzaralar, mükemmel dekor ve ışıklandırmalarla müthiş bir görsel şölen var filmde.

Annesini çok çok küçük, saatçilik yapan babasını ise 7-8 yaşlarında kaybeden Hugo, Paris tren istasyonundaki saat kulesine sığınır. Kuleleri hem ev olarak kullanır hem de çok sevdiği babasının işi olan saatçiliği bu kulelerde sürdürür. Aynı zamanda babasının son günlerinde tamir etmeye çalıştığı tamamen mekanik bir yazı robotunu da tamir etmeye çalışır. Tamir sürecinde ihtiyaç duyduğu parçaları aldığı ailenin kızı Isabelle ile tanışması ise Hugo’nun hayatını tamamen değiştirir.

Renkleri, konusu, akışı ve baş roldeki küçük Asa Butterfield’in oyunculuğuyla harika bir film. Ki zaten 5 Oscar heykelciğiyle de taçlandırılmış bir film.

İzlemenizi tavsiye ederim.

Kadrosundaki Brad Pitt, Jonah Hill ve Philip Seymour Hoffman gibi isimlerle dikkat çeken Kazanma Sanatı hakkında bilgi almak ve Kazanma Sanatı izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir