İntikam

İntikam - Film Afişi

İntikam - Film Afişi

Genç bir kızın çölün ortasında hayatta kalma ve canını almak isteyenlere karşı durdurulamayan intikam alma arzusunu anlatıyor film.

Jen, zengin erkek arkadaşı Richard ile çölün ortasında lüks bir av evine gider. Amaçları eğlenceli vakit geçirmek ve ava çıkmaktır. Medeniyete ulaşabilecekleri tek yol ise yalnızca helikopter yolculuğudur… Jen ve Richard günlerini alkol ve seks ile geçirirlerken av evine Richard’ın iş ortakları da gelir. Jen’in güzelliğinden etkilenen Stan’in, Jen’e tecavüz etmesi olayları karmakarışık bir hale sokar.

Jen’in büyük bir mucize eseri hayatta kalışıyla başlayan ve sonrasında durmak bilmeyen saçmalıklara varan abartılı detaylar ne yazık ki filmin kalitesini oldukça düşürüyor. Filmin karakterleri kan kaybından ölmek bilmezken sanki zombileşmişçesine acıya aldırmayarak ve sonunu düşünmeyerek hareket ediyorlar.

Bir aksiyon filmi ortaya koymak için zorlamaktansa yönetmen ve film ekibinin filmi erotik bir şekilde ilerletmeleri kalitesini eminim çok daha yüksekte tutardı. Çünkü özellikle filmin başlarında sahnelerin pek çoğunda oyuncular oldukça cesur performanslar ortaya koyuyorlar…

Bolca kan ve abartılı vahşet sahnelerine merak duyanların izlemesi gereken, benim gibi bu tür unsurlardan tiksinti duyanlarınsa uzak durması gereken bir film.

Kadrosundaki Anne Hathaway, Cate Blanchett ve Sandra Bullock gibi isimlerle dikkat çeken Ocean's Eight hakkında bilgi almak ve Ocean's Eight izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir