Kaptan Amerika: İlk Yenilmez

Kaptan Amerika: İlk İntikamcı - Film Afişi

Kaptan Amerika: İlk İntikamcı - Film AfişiÇizgi romanlardan sinema dünyasına uyarlanmış karakterlerden belki de en efsane olanının yaratılış hikayesinin anlatıldığı “Kaptan Amerika: İlk İntikamcı”.

Filmin mesajında, okyanus ötesinden gelen Amerikalı bir kahramanın Avrupa’yı kurtarıp 2. Dünya Savaşı’nın kaderini değiştirmesi hikayesi aktarılıyor izleyiciye.

Sinema dünyasında ismini duyurmuş Chris Evans Chris, Hayley Atwell, Tommy Lee Jones, Hugo Weaving, Samuel L. Jackson ve Stanley Tucci gibi isimler yer alıyor filmin kadrosunda ve film oldukça akıcı ve macera dolu.

Marvel evreninin en fantastik karakterinin hikayesinin anlatıldığı, görsel efektleri ve aksiyonu bol, macera severler için keyifle izlenilebilir bir film.

Filmin IMDb Puanı

Filmin IMDb Puanıİyi bir film olsa da diğer Marvel yapımlarıyla kıyaslandığında IMDb puanı ortalamalarının biraz altında kalıyor. 6,9

Kadrosundaki Brad Pitt, Drew Barrymore ve George Clooney gibi isimlerle dikkat çeken Tehlikeli Bir Aklın İtirafları hakkında bilgi almak ve Tehlikeli Bir Aklın İtirafları izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir