Karanlıkta

Mara - Film Afişi

Mara - Film AfişiGörme engelli bir müzisyen olan Sofia, yaşadığı apartman dairesinde üst komşusunun ölümünü işitir, dairede yaşananlara ve konuşmalara kulak misafiri olur. Komşusu Veronique’in ölümü, sıradan bir insanın ölümünden çok daha büyük bir etki bırakır ardında…

Varlıklı bir iş adamı olan Sırp Radic’in kızı Veronique’in ölümü hem iş dünyasını karıştırır hem de babası Radic’in gizlemeye çalıştığı kirli çamaşırları ortaya çıkarır. Bosna’da büyük savaş suçlarına karışmış bir Sırp askeri olan ve aynı zamanda hala masum insanların kanı üzerinden geçinen ancak bunları bir yardım kuruluşunun örtüsü altında gerçekleştiren Radic, kaybettiği kızı Veronique’in komşusu Sofia ile kızının ölümü sebebiyle tanışır.

Oysa ki görünürde yetenekli bir müzisyen olarak bilinen Sofia’nın Radic ile yüzleşmek için yıllardır kurduğu plan da tam olarak budur.

Natalie Dormer’ın başrolünde yer aldığı ve harika bir performans ortaya koyduğu, Emily Ratajkowski’nin oyunculuğuna ilk kez şahit olduğum ve beğendiğim bir filmdi Karanlıkta (In Darkness).

İzlemenizi tavsiye ederim.

Kadrosundaki Olga Kurylenko gibi isimlerle dikkat çeken Mara hakkında bilgi almak ve Mara izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir