Manhattan Gecesi

 Manhattan Gecesi - Film Afişi

 Manhattan Gecesi - Film AfişiÇok satan ulusal bir gazetede köşe yazarlığı yapan ve köşesinde, ülke genelinde işlenmiş cinayetlerin hikayesini okurlarıyla paylaşan Porter Wren, çalıştığı gazetenin sahibiyle görüşmek için katıldığı bir toplantıda Caroline Crowley ile tanışır. Caroline genç ve bakımlı bir kadın olarak hemen Porter’ın dikkatini çeker. Hikayesi ise Porter için daha da ilgi çekicidir… Geçen yıllar içinde sevgilisi şüpheli bir şekilde ortadan kaybolan Caroline, olayı araştırması için Porter’dan yardım ister. Caroline ve hikayenin etkisinde kalan Porter kendini planlı bir suç zincirinin içinde bulur.

Çoğunlukla Manhattan’ın karanlık sokaklarında ve ışıltılı gece hayatı içinde geçen filmde Oscar ödüllü Adrien Brody ve Avustralyalı oyuncu Yvonne Strahovski rol alıyor. Son zamanlarda yayınlanmış en iyi polisiye, suç filmlerinden biri olan Manhattan Gecesi’nde büyük paranın ve paranın getirdiği gücün nelere kadir olduğu çok net bir şekilde izleyiciye aktarılıyor.

Neredeyse tüm sinema severler tarafından sevilen bir oyuncu olan Adrien Brody’nin yeteneğini ciddi anlamda konuşturduğu, Yvonne Strahovski’nin sevişme sahneleriyle varlığını gösterdiği ancak oyunculuk yeteneğini de geliştirdiğinin görüldüğü; yapım kalitesi yüksek filmler arasına girebilecek bir film.

Suç kategorisinde hasret kaldığımız kaliteli yapımlardan biri. İzlemenizi tavsiye ederim.

Kadrosundaki Amber Heard, Dolph Lundgren ve Jason Momoa gibi isimlerle dikkat çeken Aquaman hakkında bilgi almak ve Aquaman izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir