Ocean’s Eight

Ocean's Eight - Film AfişiEfsane hırsız Danny Ocean’ın öz kız kardeşi Debbie Ocean, bir sanat galerisi soygununda güvendiği erkek arkadaşının kendisini ele vermesi sonucu yakalanır ve hapse girer… Şartlı tahliyeyle serbest bırakıldığında ise ailesine yakışır bir birey olduğunu kanıtlamak, intikam almak ve zengin olmak için harika bir plan yapar. Planını uygulamaya koymak için ise birbirinden yetenekli insanlarla güzel bir ekip kurar.

Debbie Ocean, eski ve yakın arkadaşı Lou ve diğer arkadaşları ile birlikte Amerika’nın en büyük etkinliklerinden birinde sergilenecek olan 150 milyon dolarlık bir gerdanlığı çalmaya çalışır. Tabii ki bu soygun büyük emek ve kusursuz bir plan gerektirir…

Diğer Ocean’s serisinde olduğu gibi sinemanın ve televizyonun büyük isimlerini bir araya getiriyor film. Kadrodaki tüm oyuncular da görevlerini hakkıyla yerine getiriyorlar filmde. Ancak ilk anından sonuna kadar filmde bir zorlama olduğu hissediliyor. Sanki o efsane Ocean’s serisinin kadınlar üzerine kurulu versiyonunu yapmak için zorlamışlar gibi bir hava var.

Bilemiyorum izlerken sizde de aynı duygu oluşacak mı ancak ben net olarak beğendiğimi söyleyemem. Bir şeyler hep eksik filmde.

Ocean’s Eight” için bir yorum

  • 16 Şubat 2019 tarihinde, saat 13:29
    Permalink

    Ocean’ın 11’i filmi ve devamını içeren seriye ihanet niteliğinde bir filmdi.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir