Soygun

Soygun - Film Afisi

Soygun - Film AfisiKanser hastası olan kızının tedavi ve ameliyat masraflarını karşılayabilmek için ünlü kumarhane sahibi Pope (Robert De Niro)’un kumarhanesini soyan Vaughn (Jeffrey Dean Morgan)’un, peşine düşen polislerden ve mafya elemanlarından paçayı kurtarma macerasını anlatıyor film.

Sabıkası kabarık, askeri eğitim almış zeki ve kızını delicesine seven Vaughn, çaresizlik içinde hastaneye ödemesi gereken parayı nereden bulacağını düşünürken birden şans kapısını çalar. Vaughn’un da çalıştığı kumarhanede yeni işe başlamış olan bir güvenlikçi, Vaughn’a soygun teklifiyle geldiğinde ilk cevabı olumsuz olsa da kızının hayatı için yapamayacağı şey olmayan kahraman baba zekice bir plan hazırlar. Planı o kadar dahiyanedir ki ne polis, ne mafya ne de birlikte soygunu gerçekleştirdiği arkadaşı Vaughn’un bir sonraki adımını tahmin edemez…

Tüm sinemaseverler gibi benim de hayranı olduğum Robert De Niro ve filmini ilk kez izlemekten utanç duyduğum Jeffrey Dean Morgan’dan harika bir polisiye film Soygun. Aksiyon bir an olsun azalmıyor ve kovalamaca bir an olsun durmuyor. Silahların patladığı, rehine krizlerinin yaşandığı, aklın akılla mücadele ettiği 93 dakika süren bir şölen.

IMDb’de film 6,1 ortalama puana sahip olsa da gerçek polisiye severlerin çok daha yüksek puanlar vereceği bir kaliteye sahip film. İzlemenizi tavsiye ederim.

Kadrosundaki Dylan O'Brien ve Kaya Scodelario gibi isimlerle dikkat çeken Labirent: Alev Deneyleri hakkında bilgi almak ve Labirent: Alev Deneyleri izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir