The King

The King Film Afişi

The King Film AfişiOrta çağ savaşlarını içeren filmler hasretimize bir nebze de olsa son veren bir Netflix filmi “The King”.

The Tudors dizisiyle Tudor hanedanlığından gelen 8. Henry’nin hikayesini tüm yönleriyle izlemiş, İngiliz kraliyet sistemindeki entrikalar hakkında merakla yayınlanacak yeni yapımlar bekleyen bizler için müthiş denilebilecek ancak savaş sahnelerinin kısıtlı olması sebebiyle de vasat diyebileceğimiz bir film The King.

Henüz 1995 doğumlu olan ve filmin ana karakteri 5. Henry’yi canlandıran Timothée Chalamet’in oyunculuk performansına diyecek yok… Müzikleri ve renk uyumu, konunun geçtiği yılları harika şekilde anlatıyor. Daha fazla aksiyonun olmaması filmin tek eksiği olarak nitelendirilebilir ve bu sebeple de Game of Thrones benzeri bir hal almış film… Çok fazla entrika az miktarda aksiyon.

Netflix’te bugünlerde oldukça popüler olan ve izlenmesi gereken Netflix yapımları içinde yer alan The King filmini izlemeniz FilmOku.Com’un önerisidir.

Filmin IMDb Puanı

Filmin IMDb Puanı7,3

Kadrosundaki Brad Pitt, Liv Tyler ve Tommy Lee Jones gibi isimlerle dikkat çeken Yıldızlara Doğru hakkında bilgi almak ve Yıldızlara Doğru izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir