Turist

Turist - Film Afişi

Turist - Film AfişiTahmin edilebilir olsa da gizemli bir senaryosu olan güzel bir film “Turist”.

Büyük bir suç örgütünün lideri olarak görünen ve uluslararası kolluk kuvvetleri tarafından aranan sevgilisinden bir mesaj alan ve ona kavuşmak için yola çıkan Elise Clifton-Ward (Angelina Jolie), sevgilisiyle görüşme ayarladığını tahmin eden polisleri de peşine takarak büyük bir kovalamaca başlatır. Amerika’dan Avrupa’ya, Venedik’e kadar uzanan kovalamacada Elise’yi büyük sürprizler beklemektedir ancak güzel kadın için en beklenilmeyen şey yakışıklı ve etkileyici bir erkek olan Frank Tupelo (Johnny Depp) ile tanışmak olur. Elise ve Frank arasında yaşanan bir anlık elektriklenme Elise’ye hem farklı duygular yaşatacak hem de sevgilisini bulma yolunda karşılaştığı tehlikelere karşı Frank’in de hayatını korumak zorunluluğunu yaratır.

Mevcut hikayesiyle çok daha güzel olabilecekken senaryo kurbanı olan, Venedik’in tüm güzelliklerinden ve baş rollerdeki Angelina Jolie ile Johnny Depp’in mükemmel performansına rağmen ortalamanın biraz üstüne çıkabilen bir film “Turist”. Muhtemelen beğeneceksiniz ancak daha iyi olabilirmiş diyeceksiniz… Baş rollerdeki iki dev isim hatrına dahi izlenebilecek bir film. Tavsiye ederim.

Kadrosundaki Steve Carell ve Tina Fey gibi isimlerle dikkat çeken Çılgın Bir Gece hakkında bilgi almak ve Çılgın Bir Gece izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir