Küçülen Hayatlar

Küçülen Hayatlar - Film Afişi

Küçülen Hayatlar - Film Afişi

Dünyayı insanların yıkıcı etkisinden kurtarmak için bilimsel araştırmalar yapan ve sonunda yapılan deneylerde başarıya ulaşan Norveçli bilim insanlarının mucizesi ekrana getiriliyor filmde.

Hızla dünyanın sonunu getiren insanların daha temiz ve yaşanılabilir bir dünyada hayatını sürdürmesi için çalışan Norveçli bilim insanları, insanlığı etkisini küçültemediklerini anladıklarında çalışmalarını insanları küçültmek yönünde yoğunlaştırırlar ve sonunda başarılı olurlar.

Aradan yıllar geçtiğinde geliştirilen ve uygulanabilir bir yöntem olduğu anlaşılan insan küçültme yöntemi, mevcut yaşamından memnun olmayan insanları da kendine çekmeye başlar. Her ne kadar çevreci bir girişim olsa da ticari bir girişim olarak da tüm dünyaya yayılır. Paul ve eşi Audrey de her şeylerini geride bırakarak küçültülmüş lüks hayatı seçerler. Ve tabii ki işler hiç de uzaktan göründüğü ve beklendiği gibi değildir…

Küçülen Hayatlar - Film Afişi

Küçülen Hayatlar - Film Afişi

Başlangıcı çok iyi hatta ortalarına kadar çok iyi ilerleyen, oyuncuların performansları olsun, filmin hikayesi ve akışı olsun her anlamda çok iyi giden film uzadıkça ve konunun yönü değiştikçe sıradanlaşıp sıkıcı bir hal alıp kötü bir film olarak sona eriyor ne yazık ki.

Hazır dünyanın sonu senaryosundan çıkılmış bambaşka hayatların resmi çiziliyorken; sapkın/aşırı inanış/düşünceleri olan bir grup insana dönülmesi hakikaten çok tuhaftı… Matt Damon kariyerindeki en iyi filmler arasına girebilecekken malesef en kötü filmlerden biri olmuş.

Filmin IMDb Puanı5,7

Kadrosundaki Michelle Williams ve Tom Hardy gibi isimlerle dikkat çeken Venom: Zehirli Öfke hakkında bilgi almak ve Venom: Zehirli Öfke izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir