Casuslar Köprüsü

Casuslar Köprüsü - Film Afişi

Casuslar Köprüsü - Film Afişiİmza attıkları yapımlarıyla tüm dünyada beğeni, saygı ve ödüller toplayan; gişe ve izlenme rekorları kıran Steven Spielberg ve Tom Hanks’den gerçekte yaşanmış olaylardan esinlenerek yapılmış muhteşem bir film “Casuslar Köprüsü”.

Soğuk Savaş’ın sürdüğü yıllarda Amerika’da yakalanan bir Sovyet Ajanı’nın avukatlığına atanan James B. Donovan (Tom Hanks), zorunlu olarak sürdürdüğü görevini müvekkilini tanıdıkça bir insanlık görevi olarak görmeye ve gönüllü olarak yapmaya başlar… Toplumda büyük tepkiye sebep olan görevi, Donovan’ın kariyeri, hayatı ve ailesi için büyük tehlikeler yaratır. İki ülke arasındaki gerilim dolu bu süreçte Sovyetler Birliği’ne esir düşen bir Amerikan uçak pilotunun kaderi ise Donovan’ın avukatlık ve Amerikan mahkemelerinin adalet sınavından geçip geçemeyeceğine bağlıdır.

Yaşamış isimler, yaşanmış olaylar ve kayıtlara geçen rakamlarla muhteşem bir Steven Spielberg filmi “Casuslar Köprüsü”. Özellikle Er Ryan’ı Kurtarmak filmiyle birlikteliklerindeki başarıyı tüm dünyaya duyurduğu Tom Hanks ile bir kez daha harika bir uyum ve kalite yakalamış “Sinemanın Dahi Çocuğu” Spielberg. Yapımın kalitesi, senaryonun kusursuzluğu ve filmin tek adamı Tom Hanks’in her zamanki olağanüstü performansı kesinlikle tartışılmaz.

En İyi Film Müziği, En İyi Orjinal Senaryo, En İyi Yapım Tasarımı, En İyi Ses Miksajı, En İyi yardımcı Erkek Oyuncu ve En İyi Film dallarında toplamda 6 Oscar adaylığı bulunan filme 2 kez Oscar ödülü kazanan Tom Hanks’in varlığını da eklediğinizde büyük bir keyifle izleyeceğinizi tahmin edersiniz. Mutlaka izleyin.

Kadrosundaki Abbie Cornish, Anthony Hopkins ve Colin Farrell gibi isimlerle dikkat çeken Solace hakkında bilgi almak ve Solace izlemek için tıklayın

One thought on “Casuslar Köprüsü

  • 31 Mart 2016 tarihinde, saat 19:37
    Permalink

    Bu güzel film tavsiyeniz için teşekkür ederim.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir