Muhteşem Showman

Muhteşem Showman - Film Afişi

Muhteşem Showman - Film AfişiZenginlere hizmet veren fakir bir terzinin oğlu olan P.T. Barnum’un aklını ve girişim ruhunu kullanarak hayalini kurduğu hayata nasıl sahip olduğunu anlatan mükemmel bir film Muhteşem Showman.

Küçük bir çocukken aşık olduğu Charity ile evlenmek ve babasından ona miras kalan fakirlik zincirlerini kırıp hayal ettiği hayatı yaşamayı kafasına koyan Barnum çeşitli işlerde çalışır ancak kazancı bir türlü ona ve hayallerini gerçekleştirmeye yetmez. Bu yüzden 1800’lerde insanların en çok ihtiyacı olan şeyi, gösteri işini yapmaya karar verir. Kabiliyetli ve farklı insanlardan oluşan bir ekip kurup Amerika’da ün sahibi olur hatta ünü ülke sınırları dışına taşar. Hayatı mükemmel bir şekilde devam ederken hırslarına yenilip tökezler ancak güçlü sevgi bağları onun ayakta kalmasını sağlar.

Gerçek bir hayat hikayesinden esinlenilerek sinemaya uyarlanan film, başrol oyuncusu Hugh Jackman başta olmak üzere kadroda adını bildiğiniz, tanıdığınız tüm oyunculara olan hayranlığınızı bir kat daha arttıracak kadar güzel. Senaryosu, görselliği, oyuncu performansları ve müzikleriyle o kadar iyi ki bir masalı yaşıyormuş gibi bir hisse kapılabilirsiniz filmi izlerken… Yine Hugh Jackman’ın daha önce baş rolünde yer aldığı Sefiller (Les Misérables) gibi müzikal bir film olan Muhteşem Showman, müziğe ve kusursuz oyunculuğa doymanızı sağlayacak. Ve yine bağlantılı olarak şunu söyleyebilirim ki Sefiller kadar iyi midir tartışılır ancak en iyi Hugh Jackman filmi olduğunu iddia ediyorum Muhteşem Showman’in.

Her anlamda, her şeyiyle dört dörtlük bir film.

Kadrosundaki Britt Robertson ve Scott Eastwood gibi isimlerle dikkat çeken Seninle Bir Ömür hakkında bilgi almak ve Seninle Bir Ömür izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir