Amerikan Güzeli

Amerikan Güzeli - Film Afişi

Amerikan Güzeli - Film Afişi2000 yılında en iyi film Oscar ödülünü kazanan film Amerikan Güzeli.

Kesinlikle izlenmesi gereken bir filmler arasında en önde geleni Amerikan Güzeli.

Filmin afişi ve ismi; orta yaşlarda bir erkeğin genç bir kıza olan aşkını anlatan komedi filmi olduğunu anlatıyor. Aslında hikayesi bambaşka… İzleyebileceğiniz en iyi dram filmi Amerikan Güzeli.

Karısının “işlevsiz”, kızının ise “sefaletine son verilmesi gereken bir insan” olarak tanımladığı bir babanın dramı anlatılıyor filmde.

Orta yaş krizine girmiş, ailesindeki sorunlu bireylerden hiç destek alamayan ama bütün kötü koşullara rağmen ailesinin yanında olmayan çalışan Lester Burnham, sorunlarından sıyrılıp hayatında değişiklikler yapmaya başlar. Tam hayatın keyfini sürmeye başladığı günlerde yeniden kaderin çelmesine takılır.

Sürprizleriyle, hikayesiyle ve mükemmel oyunculuk performanslarıyla mükemmel bir film. En iyi film, en iyi erkek oyuncu, en iyi yönetmen ve en iyi senaryo gibi çok büyük dallarda Oscar ödülü kazanmış bir film. Mutlaka izlenmesi gereken filmler listenizin en üstüne yazın ve mutlaka izleyin. Amerikan Güzeli, FilmOku.Com’un en önemli film tavsiyeleri arasındadır.

Filmin IMDb Puanı

Filmin IMDb Puanı8,4

Kadrosundaki Brad Pitt ve Cate Blanchett gibi isimlerle dikkat çeken Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi hakkında bilgi almak ve Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir