Arka Bahçede Eğlence

Arka Bahçede Eğlence - Film Afişi

Arka Bahçede Eğlence - Film Afişi10 farklı karakterin hayatlarının bir şekilde birbirleriyle ilişkilenmesini konu alan ilginç ve mutlaka izlenmesi gereken filmler arasında yer alan bir film.

Üvey babasının tacizinden kaçan bir kız New York’ta dergi ve sanatçılara çıplak pozlar vererek hayatını sürdürmeye çalışır. Bir zamanlar verdiği çıplak pozlarıyla ün kazanmış ancak geçen yılların ardından emlakçılık işine girmiş bir kadın ise genç kızı bu sonu olmayan hayattan kurtarmaya çalışır… Bu sırada 40 yaşlarında bir adam yıllar önce verdiği çıplak pozlardan dolayı aşık olduğu emlakçı kadına ulaşabilmek adına evini satışa çıkarır. Emlakçının yanında çalışan, henüz cinsel tercihi konusunda netlik kazanmamış bir genç ek gelir için uyuşturucu üretimi yapar. Müzik kariyerinin henüz başında olan bir genç bir müzisyen ise verdiği küçük bir konserde emlakçının yanında çalışan genç ile alışveriş gerçekleştirir.

Kişilerin birbirleriyle olan bağlantısı zincirleme olarak bu şekilde oluşuyor ve film de adını genç müzisyenin verdiği konserden alıyor.

Karmaşık gibi görünse de aslında çok daha fazla karakterin içinde bulunduğu genç oyuncuların fiziklerini cesurca sergileyerek ön plana çıktıkları, yetişkinler için soft erotik olarak da adlandırılabilecek bir tarzı var filmin.

Film önerisi arayanlar için izlemeleri gereken bir film.

Kadrosundaki Jaime Lorente, Maria Pedraza ve Pol Monen gibi isimlerle dikkat çeken Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın? hakkında bilgi almak ve Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın? izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir