Aşk Yemini

Aşk Yemini - Film AfişiKarlı bir akşamda geçirdikleri trafik kazası sonucunda yaralanan Paige (Rachel McAdams) ve Leo (Channing Tatum) çiftinin hikayesini anlatıyor film.

20li yaşlarda evlenen çift, evliliklerinin 5. yılında yaşadıkları bu kazayla akla gelmeyecek sorunlar yaşıyor. Paige, kafasına aldığı darbenin etkisiyle son 6-7 yıllık hafızasını kaybediyor ve dualarla karısının uyanmasını bekleyen Leo’yu hatırlayamıyor.

Zengin ailesini bırakıp radikal bir kararla güzel sanatlar fakültesine gidişini, orta halli bir yaşamı tercih edişini ve buna benzer tüm köklü değişiklikler de hatırlayamadıkları arasında. Hatta öyle ki tüm bu kararlar ona saçma geliyor ve kocası Leo’nun kendini hatırlatma çabalarına karşılık vermiyor, direniyor.

Sırılsıklam aşık olduğu karısının kendisini, yaşadıklarını, 5 yıllık evliliği hatırlamaması üzerine bir de eski nişanlısıyla flört etmeye başlaması, fazlasıyla çabalayıp yorulan Leo’nun vazgeçmesine sebep oluyor ve sonunda boşanma gerçekleşiyor.

Çift öyle güzel, hikaye öyle samimi ki kazadan önceki o güzel günlerine geri dönmelerini istemeniz çok mümkün filmi izlerken.

Gerçek bir yaşam hikayesinden alıntılanarak sinemaya uyarlanan film nihayetinde mutlu sona eriyor ancak epey bir sancılı yaşanıyor süreç. Ve ayrıca filmde bu mutlu sondan bahsedilmiyor, ancak gerçek hikayeyi araştırdığınızda bu bilgiye ulaşabileceğinizi söylemeliyim… Film, Leo’nun uğraşlarının boşuna olmayacağına karar veren Paige’nin ona bir tanışma şansı vermesiyle sona eriyor.

Sımsıcak bir aşk filmi. İzlemenizi tavsiye ederim.

Kadrosundaki Adam Scott, Brittany Snow ve J. K. Simmons gibi isimlerle dikkat çeken Saldırgan Tür hakkında bilgi almak ve Saldırgan Tür izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir