Aşkın İzleri

Aşkın İzleri - Film AfişiBaşrollerinde Ben Affleck ve Olga Kurylenko’nun yer aldığı, Javier Bardem ve Rachel McAdams’ın da kadrosunda bulunduğu görüp görebileceğiniz en ilginç filmlerden biri Aşkın İzleri.

Paris’te yolları kesişen Neil ve Marina birbirlerine aşık olur. Tatillerinin bitiminde Neil’in yaşadığı Amerika, Oklahoma’ya giderler ve Marina’nın vize süresi dolana kadar birlikte yaşarlar. Paris’te başlayan ve büyüyen aşkları, Oklahoma’daki gündelik hayatta yavaş yavaş ışığını kaybetmeye başlar. Marina’nın Amerika’daki süresi dolduğunda ise bir arada yapamayacaklarını anlayan Neil ve Marina yollarını ayırır… Aradan geçen zaman içinde birbirlerinden ayrıyken de mutlu olamayan ikili yeniden Oklahoma’da bir araya gelirler. Ancak hayatları artık ne bıraktıkları gibidir ne de gelişmeler bekledikleri gibi…

İki genç insanın arasındaki fırtınalı ilişkiyi çok farklı bir biçimde ele alan, yaklaşık iki saat süren ve neredeyse hiç diyalogun bulunmadığı; iç ses ve dış mekan seslerinden oluşan bir film. Güzel mi çirkin mi ya da sıkıcı mı yoksa akıcı mı olduğunu hakikaten anlayamadım. Çok ilginç, bambaşka bir film olduğunu söyleyebilirim sadece… Ve kadrodaki oyuncuların hakikaten aldıkları rollere yakıştıklarını….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir