Bird Box

Bird Box - Film Afişi

Başrolünde Sandra Bullock’un yer aldığı, çok çok uzun sürmesine rağmen izlemeye doyamayağınız harika bir Netflix filmi Bird Box.

İlk olarak 5 yıl önce gerçekleşen ve sonrasında tüm dünyaya çok kısa bir sürede yayılan, sağ kalan insanlar tarafından kıyamet olarak adlandırılan cinayet ve intihar salgınının ortasında kalan Malorie’nin iki çocuğuyla birlikte hayatta kalma mücadelesini ve aynı zamanda geçmişe yapılan dönüşlerle kıyametin başlangıç sürecini anlatıyor film.

Ölümün insanı ismiyle çağırdığı ancak yalnızca onu görenlerin hayatını kaybettiği korku, dehşet dolu bir dünya… Ve bu dünyaya getirdiği bebeğiyle birlikte tüm bu dehşetin içinden kurtulma çabası…

Gerçekten harika bir film.

Bird Box - Film Afişi

Sandra Bullock’un yaşlandığını ancan performansının önceki filmlerinden çok daha iyi olduğunu söylemek mümkün. Filmin başında kardeşi olarak izlediğimiz Sarah Paulson ve uzun bir aradan sonra izlediğim John Malkovich görülmeye değerdi.

Şimdilik yalnızca 114bin kişinin değerlendirmesiyle IMDb’de düşük bir ortalaması olsa da puanını önemsemeyin ve mutlaka izleyin.

Filmin IMDb Puanı6,8

Kadrosundaki Drew Barrymore, Kate Beckinsale ve Robert De Niro gibi isimlerle dikkat çeken Herkesin Keyfi Yerinde hakkında bilgi almak ve Herkesin Keyfi Yerinde izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir