Çılgın Aptal Aşk

Çılgın Aptal Aşk - Film Afişiİçinizi ısıtacak sımsıcak bir romantik komedi filmi “Çılgın Aptal Aşk”.

Eşiyle yaşadığı sorunlardan dolayı parçalanmak üzere olan bir ailenin babası olan Cal (Steve Carell), yıllardır tek düze devam eden hayatını renklendirmek ve alt üst olan hayatından bir anlamda intikam almak için o yaşına kadar hiç yapmadıklarını yapmaya başlar. Gece hayatına hızlı bir giriş yapan ve yıllardır hayalini kurduğu kadınlarla birlikte vakit geçirmeye başlayan Cal, bu hızlı yaşamdan tahmininden çok daha hızlı bir şekilde yorulur ve gücünü çok sevdiği ailesini toparlamak ve çocuklarına yeniden kavuşmak için harmaya başlar.

Komedi filmlerinin usta ismi Steve Carell ve başarılı oyuncu Julianne Moore’un başrollerinde yer aldığı filmde genç yetenekler Ryan Gosling ve Emma Stone oyuncu kadrosunda yer alıyor. Sanatçıların performansları oyunculuk konusunda filmin kusursuz olduğu noktalardan sadece biri.

İzleyicinin içini ısıtan senaryosu ve hikayenin akışı, filme kusursuz bir katılım sağlıyor… Filmdeki cinsel içerikli birkaç sahneden dolayı ailenizle birlikte rahat bir seyir keyfi sürmenize engel olabilir. Bu yüzden filme yetişkin içerik uyarısını eklemekte fayda var.

Kadrosundaki Elena Anaya ve Natasha Yarovenko gibi isimlerle dikkat çeken Ateşli Oda hakkında bilgi almak ve Ateşli Oda izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir