Çok Pişmiş

Çok Pişmiş - Film AfişiDünyanın en iyi şeflerinden biri olarak gösterilen ve Paris’te kariyerinin zirvesindeyken gece hayatı ve uyuşturucu yüzünden her şeyini kaybeden Adam Jones (Bradley Cooper)’ın kendini toparlama hikayesini anlatıyor film…

Çocuk yaşında kimsesiz bir şekilde Paris’e giden ve bir restoranda çalışmaya başlayan Adam, hayatında ilk kez bu şekilde mutfağa girer… Yıllar geçtikçe restoranda birlikte çalıştığı arkadaşlarını, Fransa’daki ve Avrupa’daki diğer tüm aşçıları geride bırakır. Adam, tek adam olmaya çok yaklaşmışken alkol ve uyuşturucu bağımlılıkları onu tüm hayallerinden koparır. Paris’teki yaşamı kabusa dönen Adam, Amerika’ya; Louisiana’ya döner. Olmak için çalışıp hayalini kurduğu adamı hatırlayıp tüm bağımlılıklarından kurtulduğunda yeniden mesleğe ve Avrupa’ya dönmeye karar verir.

Baş rolünde Hollywood’un yakışıklı yıldızı Bradley Cooper’ın yer aldığı, Sienna Miller’ın başarılı performansıyla katkı yaptığı güzel bir başarım filmi “Çok Pişmiş”. Başarı ve çalışmanın anlatıldığı kadar kaybetmenin ne kadar kolay olduğunu da anlatıyor film ki bunu kaçırmamak gerekiyor… Kusursuz oyunculukların etkileyici bir senaryoyla buluşması sonucunda ortaya çıkan bu filmi kaçırmayın. Ama mümkünse karnınız açken izlemeyin. Midenizi tıka basa doldurun ve keyfini çıkarın. Aksi halde kendinize işkence yapmış olacaksınız.

Editör Değerlendirmesi
  • 7/10
    Senaryo - 7/10
  • 8/10
    Oyuncu Performansları - 8/10
  • 6/10
    Görsellik - 6/10
7/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir