Evlilik Hikayesi

Evlilik Hikayesi Film Afişi

Evlilik Hikayesi Film Afişi2019 yılının sonlarına doğru yayınlanan ve Netflix’in en çok izlenen filmleri arasına girmeyi başararak büyük ses getiren bir film “evlilik hikayesi”.

Adam Driver ve Scarlett Johansson’un başrollerinde yer aldığı filmde birbirlerini deliler gibi seven bir çiftin boşanma süreci anlatılıyor.

İkisinin de itiraf etmekten çekindiği ve yıllarca içlerinde biriktirdiği rahatsızlıklarının bardağı doldurup taşmasıyla başlayan boşanma süreci, sancılı bir boşanma davasını da beraberinde getiriyor. Başlangıçta nazik ve dostça bir boşanma planlayan ikili, araya avukatların ve çocuk velayetinin girmesiyle birbirlerini yıpratan iki düşmana dönüşür ve güzel geçen yıllar yerini karanlık günlere bırakır.

Baştan sonra iki kişi üzerine kurulmuş senaryoda oyuncuların filmi alıp götürmeleri gerçekten takdire değer ve görülmesi gereken oyunculuk performanslarından… Ancak genel olarak bakıldığında film ne IMDb’de aldığı 8,1 puanı ne de Netflix’te yakaladığı popülerliği hak ediyor. Gerek uzun sürmesi gerekse de konusunda akıcılığın olmadığı bir dram olması sebebiyle bir türlü bitmek bilmiyor.

FilmOku.Com değerlendirmesi; Evlilik Hikayesi filmi yoktan yere abartılan, Netflix’te izlenmemesi gereken filmler içinde yer alıyor.

Filmin IMDb Puanı

Filmin IMDb Puanı8,1

Kadrosundaki Timothée Chalamet gibi isimlerle dikkat çeken The King hakkında bilgi almak ve The King izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir