Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın?

 Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın? - Film Afişi

 Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın? - Film AfişiNetflix’in tüm dünyada ve özellikle ülkemizde yükselişinin en önemli faktörlerinden biri olan La Casa de Papel’in ve ardından Elite dizisinin de kadrosunda yer alan Jaime Lorente ve Maria Pedraza’nın baş rollerinde yer aldığı; kadrosu kadar enteresan ve uzun adıyla da merak uyandıran filmlerden biri “Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın?”

Netflix ile dünyaya açılan İspanyol sinema ve dizi sektörlerinin bir ürünü olan “Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın?” filmi, üniversite öğrenimi için Madrid’e gelen 2 gencin; şehrin yerlisi olan 2 genç kız ile olan ilişkisini ve okulun son günleri geldiğinde yalanlar üzerine kurulu olduğu ortaya çıkan ilişkilerin yıkılışını konu alıyor.

Sarı sıcak, bunaltıcı günlerde geçen hikayenin bunaltıcı yanı izlerken net bir şekilde, fazlasıyla hissediliyor. Oyuncuların performansları aslında oldukça iyi ancak hikayenin ilerlememesi ve nihayetinde ulaştığı nokta hiç de memnun edici değil…

La Casa de Papel’deki Denver, Jaime Lorente ve kariyerinin başında her türlü seks sahnelerine soyunabilen ancak kariyerini baltaladığını düşündüğüm Elite’teki Marina, Maria Pedraza’ya rağmen izlenilecek, katlanılacak gibi değil.

İzlenmemesi gereken filmler arasında.

Kadrosundaki Adrien Brody ve Yvonne Strahovski gibi isimlerle dikkat çeken Manhattan Gecesi hakkında bilgi almak ve Manhattan Gecesi izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir