İtiraf: Bölüm 1

İtiraf: Bölüm 1 - Film AfişiYağışlı bir kış gününde yaralı halde bulduğu Joy’u evine alan ve hikayesini dinlemek isteyen Seligman’ın, Joy ile olan sohbetini ve Joy’un anlattığı hikayeleri konu alıyor film.

Ergenliğe girdiği yaşlarda cinselliği keşfedip deneyimleyen Joy, önünü alamadığı bir istek ile sürekli olarak cinsel ilişkiye girmek isteyen bir genç kızdır. Koşullara ve hatta karşısındaki kişinin kim olduğuna bakmaksızın bu isteğini gerçekleştiren Joy tabii ki hem çok fazla zarar görür hem de hayatına girdiği insanlara zarar verir…

Oyuncu performanslarının değerlendirilmesinin güç olduğu; karanlık ve tam anlamıyla bir dram olan “Nymphomaniac”, iki yetişkin arasındaki diyalog üzerine kurulu görünse de bolca seks sahnesine sahip.

Ruhsal ve fiziksel rahatsızlıkların belki de en kötülerinden birine tutulmuş bir kadının hikayesini izlemek isteyenlerin göz atması gereken bir film. Ancak yeniden uyarmak gerekiyor ki filmde fazlasıyla seks sahnesi bulunuyor.

Kadrosundaki Ben Affleck, Javier Bardem ve Olga Kurylenko gibi isimlerle dikkat çeken Aşkın İzleri hakkında bilgi almak ve Aşkın İzleri izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir