Müptela

Netflix Addicted - Müptela film afişi

Netflix Addicted - Müptela film afişiKadrosunda Sharon Leal, Boris Kodjoe ve William Levy’nin yer aldığı ve 2014 yılında sinemalarda gösterime giren film “Müptela”.

Kurduğu şirkette başarılı bir yönetici olan, çok sevdiği eşi ve 2 çocuğuyla birlikte mutlu bir hayatı olan Zoe, kendi içinde durduramadığı duygular yaşamaya başlar… Doyuramadığı ve bastıramadığı cinsel isteklerinin, mutlu evliliğinin önüne geçmesine engel olamaz ve ilk aşkı olan kocasını iş anlaşması yaptığı bir sanatçıyla aldatır.

Önüne geçmediği seks arzusu hem ev hem de iş hayatını allak bullak etmesine rağmen Zoe, ne kocasıyla ne de hayatına aldığı ilk erkekle yetinir ve sürekli farklı maceralar arayışına girer.

İçine düştüğü çukurdan maddi ve manevi olarak fazlasıyla rahatsız olan Zoe, yeniden ayağa kalkabilmek ve her şeye son vermek istediğinde ise geç kalmış olduğunu anlayacaktır…

Netflix Addicted - Müptela film afişi

Netflix Addicted - Müptela film afişi

Kocasını aldatan bir kadının hikayesini konu alan film, ilk andan itibaren ana karakterin yatıp kalkacağı ilk erkeğin belli olması, evine, evliliğine ve çocuklarına düşkün baba karakterini gibi bir klişenin varlığı ve vasat oyuncu performansıyla ne yazık ki vasat bir film olmaktan ileri gidemiyor.

Cesur bir girişim olmasıyla birlikte eksik kalmış pek çok unsurunun olması nedeniyle bir filmin vermesi gereken keyfi yaşatmıyor. Bu durum IMDb’deki izleyici puanına da yansımış ancak konusu nedeniyle Netflix Türkiye’de oldukça popüler durumda.

İzlemeye değmez. Kötü bir film.

Filmin IMDb Puanı5,2

Kadrosundaki Adam Driver ve Scarlett Johansson gibi isimlerle dikkat çeken Evlilik Hikayesi hakkında bilgi almak ve Evlilik Hikayesi izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir