Öğle Keyfi

Öğle Keyfi - Film Afişi

Öğle Keyfi - Film Afişi

Sıradanlaşmış ve sıkıcı hale gelmiş evliliğini kurtarıp hayatta tutmak üzere boş çabalar içine girmiş bir kadının hikayesi anlatılıyor filmde.

Rachel, seks hayatı tamamen bitmiş, genel anlamda da uzatmaları yaşayan evliliğini canlandırmak için oğlunun okulundaki annelerden aldığı tavsiye üzerine eşiyle birlikte bir gece kulübüne daha doğrusu bir striptiz kulübüne gider. Amacı eşini biraz hareketlendirmek ve seks hayatlarına renk, hız katmaktır… Karı koca birlikte gittikleri striptiz kulübünde McKenna adına striptizci kız ile tanışır ve Rachel her ne kadar itiraf edemese de McKenna’dan etkilenir. McKenna’yı içine battığı hayattan kurtarmak üzere evine davet eden Rachel hem duygularına hakim olamaz hem de sahibi olduğu evde kendisinden daha çekici olduğunu fark ettiği bir kadının varlığını kabul edemez. Böylelikle türlü türlü olaylar yaşanmaya başlar.

Neden çekildiği ve yayınlandığı belli olmayan, sıradan ve sığ bir film. Tam olarak erotik olarak adlandırılmasa da çıplaklığın ve seks sahnelerinin bol olduğu ama komedinin de bir o kadar az olduğu ilerlemeyen bir film. Oyuncuların performansları dışında filmde emek verilmiş tek bir unsur dahi yok.

Birkaç dakikalık aşırı açık seks sahnesini izlemek isteyenlerin göz atabileceği ve yalnızca bu sebepten aile ile birlikte izlenmeyecek bir film.

Filmin IMDb Puanı

Filmin IMDb Puanı5,8

Kadrosundaki Annabelle Dexter-Jones ve Morgan Saylor gibi isimlerle dikkat çeken Beyaz Kız hakkında bilgi almak ve Beyaz Kız izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir