Saldırgan Tür

Saldırgan Tür - Film Afişi

Saldırgan Tür - Film AfişiHayatındaki tüm kadınlardan, arkadaşlarından sevgililerine hatta annesine kadar hepsinden birer darbe alan, aldatılan Caleb Sinclaire’in bozulan psikolojisini, alt üst olan hayatını anlatıyor film.

Annesinin babasına ihanet etmesinin ardından onunla tüm bağlarını koparan Caleb, zaman içinde babasıyla da yollarını ayırır. Son darbeyi de sevgilisinden aldıktan sonra haftada bir ziyaret ettiği hayat kadınıyla görüşmeye devam eder. Hayatında sadece bir kadın, bol miktarda sigara ve para kazanmak için sürdürdüğü inşaat işleri vardır.

Psikolojisi darmadağın olan Caleb, tüm kadınların birer fahişe olduğunu düşünür. Bunu erkek kardeşine kanıtlamak ve onu korumak isterken kardeşinin sevgilisini baştan çıkarmaya çalışır… Ancak geçen zaman içinde kardeşinin sevgilisine karşı olan bu girişimi bir duygu yoğunluğuna ve takıntıya dönüşür. Sonunda da amacına ulaşır ve kızla birlikte olur. Ancak birlikte olduğunda gerçekle yüzleşir. Kız tam anlamıyla kardeşine aşık ve zannettiği gibi fahişe olmasının aksine bir bakiredir.

Hakkında hiçbir bilgim, fikrim olmadan izlediğim; izledikten sonra da izlemez olsaydım dediğim saçmalıklardan ibaret bir film Saldırgan Tür.

Kadrosundaki Eugenio Derbez, Kristen Bell ve Salma Hayek gibi isimlerle dikkat çeken Latin Sevgili Nasıl Olunur hakkında bilgi almak ve Latin Sevgili Nasıl Olunur izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir