Şans Sende

Şans Sende - Film Afişi

İzleyende poker oynama hevesi uyandıran, minik bir Las Vegas turu yaşatan ama kumarın kötü, bağımlılık yapan yönünü de gösteren basit bir film.

Kendisi gibi kumarbaz olan babasıyla yine kumar sebebiyle kopukluk yaşayan, hayatını poker masalarına adayan Huck Cheever’ın hayatını anlatıyor film. Huck Cheever rolünde Truva filmindeki unutulmaz performansıyla kendi zirvesine ulaşmış olan Eric Bana bulunuyor. Drew Barrymore’un canlandırdığı Billie karakterinin filmdeki etkisini ve önemini çözememekle birlikte aslına bakarsanız anlamsız ve gereksiz buldum.

Sanki Billie ile başlayan ilişkisi sonrasında kötü şansının kırıldığı, hayatının değiştiği gibi bir hal vardı ama olmadı. Billie’nin poker masası çevresinde göründüğü yalnızca birkaç sahne oldu. Üstelik ikili arasında tek gecelik yaşanan bir ilişkinin dışında da bir şey olmadı.

Eric Bana ve Drew Barrymore’un bu filmdeki ortalama performanslarını usta oyuncu Robert Duvall’in varlığı biraz yukarı çekmiş olsa da senaryosu ve yapım kalitesiyle film vasatın üstüne çıkamamış.

Filmin IMDb Puanı 5,9

  • Senaryo
  • Oyuncu Performansı
  • Görsellik
2.3
Sending
User Review
0 (0 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir