Seninle Bir Ömür

Seninle Bir Ömür - Film Afişi

Seninle Bir Ömür - Film AfişiÜniversitenin sanat bölümünde okuyan ve ilgilendiği alanda güzel bir geleceği olan genç Sophia ile küçük bir kasabada çiftlikte yaşayan ve eski moda rodeo tutkunu olan Luke’un engellerle dolu aşkını anlatıyor film.

Mezuniyetlerine yakın bir dönemde kız arkadaşlarıyla birlikte bir rodeo etkinliğine katılan Sophia rastlantı sonucu Luke ile tanışır ve ikili arasında güçlü bir etkileşim gerçekleşir. Yaşayacakları büyük aşkın bir belirtisi olarak hayat onları rastlantılar sonucu karşı karşıya getirir ve nihayet planlı bir buluşma ayarlarlar. Romantik geçen günün ardından eve dönüş sırasında büyük bir kazaya şahit olurlar. Luke’un yardımıyla kazadan sağ olarak kurtulan yaşlı Ira Levinson’ın çok sonra öğrenecekleri hikayesi, ikili arasındaki engelleri aşmaları konusunda onlara motivasyon kaynağı olur.

Son zamanların en güzel aşk filmlerinden biri olduğunu söyleyebilirim Seninle Bir Ömür’ün. Hak ettiği değeri bulamamış olsa da aynı film içinde iki güzel aşk hikayesini barındırıyor olması ve bu iki hikayeyi birbirine çok da güzel bir şekilde bağdaştırmış olması filmin değerini arttırıyor. Oyuncuların performansları da bir o kadar etkileyici.

Filmin izleyenlerini etkilemiş olduğu, bir aşk filmi olarak aldığı 7.1 IMDb puanından anlaşılabiliyor ancak adını duyuramadığı da büyük bir gerçek. Özlenilen sımsıcak aşk filmlerinden biri olduğunu söyleyebilirim.

Kadrosundaki Bree Turner, Gerard Butler ve Katherine Heigl gibi isimlerle dikkat çeken Kadın Aklı | Erkek Aklı hakkında bilgi almak ve Kadın Aklı | Erkek Aklı izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir