Sevmek

Sevmek Film Afişi

Sevmek Film AfişiÇeşitli nedenlerle psikolojileri alt üst olmuş iki gencin yaşadığı kısa süreli ilişkisini anlatayan bir İspanyol bir “Sevmek”.

Baş rollerinde İspanya’nın son dönem yükselen isimlerinden biri olan María Pedraza ve Pol Monen’in yer aldığı filmde üvey babası ve annesiyle birlikte köyden şehre göç etmiş genç bir kız olan Laura ile ailesinin baskısıyla hukuk fakültesinde okuyan Carlos’un yaklaşık 3 ay süren ilişkisi anlatılıyor.

La Casa de Papel ve Elite dizisi seks sahneleri ile öne çıkan Maria Pedraza için klasikleşmiş sevişme sahnelerinin bolca bulunduğu, Pol Monen’in varlığının bir anlam ifade etmediği basit ve anlamsız bir film aslına bakarsanız… Bir hikayesi var filmin, kabul. Ancak hayatın sillesini yemiş ve psikolojisi bozulmuş, hayata bakış açısı şaşmış iki gencin hikayesini öğrenmeyi kim ister?..

Finalinin dahi ekstra anlamsız olduğunu belirtmek gerek… Seyretmenin zaman kaybı olduğu filmler arasında diyebiliriz.

Filmin IMDb Puanı

Filmin IMDb Puanı

Kadrosundaki Al Pacino, Brad Pitt ve Leonardo DiCaprio gibi isimlerle dikkat çeken Bir Zamanlar... Hollywood'da hakkında bilgi almak ve Bir Zamanlar... Hollywood'da izlemek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir