Tek Gördüğüm Sensin

Tek Gördüğüm Sensin - Film AfişiGörme engelli bir kadının çok sevdiği kocasıyla olan ilişkisini ve yeniden görebilme şansı yakaladığında hayatlarındaki değişimi anlatan güzel ve farklı bir film “Tek Gördüğüm Sensin”.

Küçük bir çocukken geçirdikleri trafik kazasında anne babasını ve görme yetisini kaybeden Gina hayatının geri kalanını görme engelli olarak geçirir… Severek evlendiği ve görevi gereği Tayland’a beraberinde gittiği kocası James ile mutlu ama karanlık bir hayat yaşayan Gina, doktorların mucizesi sonucunda düşük oranda da olsa yeniden görmeye başlar… Kendinin ve yaşamın güzelliğini görmeye başladığında ise kocasıyla olan ilişkisi sarsılmaya başlar… Çok istedikleri çocuğa sahip olamamanın ve bu durumun kocasının cinsel performansındaki etkisi de sarsıntının temel sebeplerinden biridir.

Dram ve romantizm kategorilerine sınıflandırılmış ilginç bir film orijinal adıyla “All I See Is You”. Filmin hemen başındaki açık sevişme sahnesiyle karşımıza çıkan Blake Lively ve Jason Clarke bu halleriyle şaşırtsalar da filmin devamında sürdürdükleri performanslarıyla dört dörtlük iş çıkarmışlar.

İzlemenizi tavsiye edebileceğim bir film.

Filmin IMDb Puanı5,3

Sending
İzleyici Değerlendirmesi
0 (0 Değerlendirme)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir