Ocean’s Eleven

Editör Değerlendirmesi

  • Senaryo - 8/10
    8/10
  • Oyuncu Performansları - 8/10
    8/10
  • Görsellik - 7/10
    7/10
Sending
İzleyici Değerlendirmeleri
0 (0 Değerlendirme)

Ocean's Eleven - Film AfişiÜnlü yapımcı ve yönetmen Steven Soderbergh’in yönetmenliğini yaptığı Ocean’s serisinin ilk filmi olan Ocean’s Eleven, bir başlangıç filmi olarak oldukça sürükleyici ve ilgi uyandırıcı bir konu üzerinde ilerlemekte.

Nitelikli soyguncu Daniel Ocean (George Clooney)’ın, 4 yıl süren mahkumiyeti şartlı tahliye ile sona erer. Ocean, daha önce çok sayıda soygunu birlikte gerçekleştirdiği Rusty Ryan (Brad Pitt)’la birlikte şimdiye kadar yapılmış en büyük soygunu gerçekleştirmek için plan yapmaya başlarlar. Plana göre Las Vegas’ın en büyük 3 kumarhanesi aynı anda, tüm dünyanın gözü önünde soyulacak ve kasalarında bulunan toplam 150.000.000 $ uçurulacaktır. Bu imkansız planı gerçekleştirmek için Ocean ve Ryan’a en az kendileri kadar çılgın 9 ekip arkadaşı gerekmektedir.

Hedef olarak belirlenen kumarhanelerin Terry Benedict (Andy Garcia)’e ait olması planı daha da zorlaştırırken Ocean ve Rusty bu büyük soygun için ekibi hazırlar ve geri sayım başlar…

Büyük bir aksiyon ve heyecan yaratan senaryosuyla, usta ve zeki senaristlerin neler yapabileceğini; George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia ve Julia Roberts gibi büyük oyuncuların birbirleriyle kusursuz bir uyum yakaladığında neler yapabileceklerini izleyiciye müthiş bir şekilde gösteren bir film Ocean’s Eleven.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir